Orc de Rac

Vítejte u Org de Rac, moderního organického vinařství ve vinařské oblasti Swartland v Jižní Africe. Toto vinařství je známé pro svou výrobu excelentních vín z organicky pěstovaných hroznů, která odrážejí unikátní terroir a nabízejí mimořádný chuťový zážitek.

#ShowMore# 

Filozofie a Terroir: Org de Rac využívá západní chladnější vítr od Atlantiku pro snížení vlhkosti a jako prevenci proti chorobám. Vítr má také úžasný chladící efekt, což přispívá k pomalejšímu zrání a vyšší koncentraci ovocné chuti.

Produkty a Sortiment: Vinařství nabízí širokou škálu vín, včetně bílých, červených a ovocných vín. Prozkoumejte naši nabídku jihoafrických vín, včetně těch z oblasti Swartland. Org de Rac produkuje vína z různých odrůd, jako je Merlot, Shiraz a Chardonnay, které jsou komplexní, plné a ovocné, objevte vynikající organická vína od Org de Rac. 

Vína vinařství Orc de Rac z Jižní Afriky

18 položek celkem

Cena

2753590
12753590

Značky

Druh vína

Obsah cukru

Ročník

Položek k zobrazení: 18
Org de Rac BÍLÝ balíček, Jižní Afrika
Novinka
2 345 Kč

Balíček obsahuje šest organických bílých vín  jihoafrického vinařství Org de Rac z oblasti Swartland. Dvě VELKÁ vína a také netradiční odrůdy(Verdelho a...

Kód: 4649
700 Org de Rac Roussanne Reserve 2022, Swartland, Jižní Afrika
550 Kč

Organické víno, oceněné zlatou medailí Gilbert&Gaillard Double Gold. Velmi harmonická vůně pomerančových květů a zimolezu, později tóny kdoulí, mandlí a bílých...

Kód: 4646
700 ODR Merlot Reserve,Swartland, Jižní Afrika
550 Kč

Organické ovocné víno, elegantní s výrazným aroma bobulovitého ovoce, s tóny tabáku a kůže, podtržené nádechem vanilky. V chuti je velkorysé s dobře integrovaným dubem a jemnou...

Kód: 4643
700 ODR Chenin Blanc Swartland JAR
275 Kč

Organické suché víno. Výrazné aroma peckovitého ovoce a limetkové kůry. Bohatá, plná a svěží chuť broskví, hrušek a citrusů s minerálními tóny a dlouhým závěrem. 

Kód: 1000802
Org de Rac Cabernet Sauvignon Reserve 2017
550 Kč

Organické víno, plné a kulaté s velkorysou chutí ostružin harmonicky podpořenou tóny vanilky a koření, které ještě dlouho přetrvávají na patře.

Kód: 1000797
Org de Rac Roussanne 2018
275 Kč

Organické víno, zralé a hutné, přesto velice svěží s chutí šťavnatých citrusových plodů, která se mísí s bylinkovými a květinovými prvky, v závěru svěží citron.

Kód: 1000636
Org de Rac Verdelho 2019
275 Kč

Organické suché víno s vyváženým poměrem cukru a kyselin. Chuť tropického ovoce, zimolezu a čerstvé limetky je doplněna krémovým závěrem.

Kód: 1000635
Org de Rac ESTATE balíček, Jižní Afrika
1 710 Kč

Balíček obsahuje šest organických vín elegantní řady Org de Rac ESTATE  jihoafrického vinařství z oblasti Swartland. Vína komplexní, plná, ovocná.

Kód: 1000630
Org de Rac Reseve Ikonický balíček, Jižní Afrika
3 590 Kč

Balíček obsahuje dvě ikonická vína Die Waghuis a čtyři vína řady Reserve, která jsou vlajkovou lodí organického jihoafrického vinařství z oblasti Swartland.

Kód: 1000629
Org de Rac Shiraz Reserve 2017
550 Kč

Organické víno. Komplexní, bohaté, zralé víno živé rubínové barvy. Intenzivní chuť borůvek je vylepšena o tóny koření. Toto výjimečné víno je vlajkovou lodí vinařství Org de Rac...

Kód: 1000628
Org de Rac Chardonnay Reserve 2018
550 Kč

Organické víno. Dráždivá, komplexní vůně zralých meruněk a broskví. Mimořádně svěží, sametově krémová chuť citrusů, především čerstvé limetky a karamelu. Toto plné víno je...

Kód: 1000627
Org de Rac Sauvignon Blanc 2019
275 Kč

Organické víno. Chuť je čerstvá, plná se svěží kyselinkou, která vyvažuje dlouhou ovocnou dochuť tropického ovoce, citrusů a liči.

Kód: 1000625
Nahoru
Další produkty

Moderní organické vinařství ORG de RAC se nachází ve vinařské oblasti Swartland na úpatí pohoří Piketberg, kde v souladu s přírodou vyrábí excelentní vína z organicky pěstovaných hroznů, vína výjimečné čistoty a koncentrované chuti.

Org de Rac ve svém organickém hospodaření využívá západní chladnější vítr od Atlantiku, který snižuje vlhkost a je prevencí proti chorobám. Vítr má také úžasný chladící efekt, tím dochází k pomalejšímu zrání a vyšší koncentraci ovocné chuti. Vznikají vína komplexní, plná, ovocná, která odráží unikátní terroir. 

Org de Rac je pro milovníky vína ještě zdravější variantou na cestě za mimořádným chuťovým zážitkem.