Mionetto

Vítejte u Mionetto, jednoho z nejstarších a nejuznávanějších výrobců Prosecca v Itálii. Založené v roce 1887 v malebném městečku Valdobbiadene, se Mionetto proslavilo svými špičkovými šumivými víny, které jsou synonymem pro kvalitu a inovaci v oblasti Prosecca.

#ShowMore# 

Historie a Kvalita: Mionetto se vyznačuje svou dlouholetou historií a výrobou Prosecca, která je pečlivě vytvářena z vybraných hroznů. Každá láhev Mionetto je ukázkou odbornosti a vášně, která je věnována výrobě tohoto oslňujícího šumivého vína.

Produkty a Sortiment: Vinařství Mionetto nabízí rozmanitou paletu Prosecca, od tradičních stylů až po moderní interpretace. Prozkoumejte naši nabídku šumivých vín a objevte kouzlo Prosecca od Mionetto.

 

Vinařství Mionetto - Prosecco

2 položek celkem

Cena

295495
1295495

Značky

Druh vína

Obsah cukru

Položek k zobrazení: 2
Mionetto Cartizze DOCG Dry
495 Kč

Špičkové Prosecco nejvyšší apelace D.O.C.G. Velkolepé a mnohotvárné aroma se projevuje svůdnými tóny jablka a hrušky s náznaky citrusů a glazovaných mandlí.

Kód: 1000604
Mionetto Prosecco Valdobbiadene DOCG
295 Kč

Špičkové Prosecco nejvyšší apelace D.O.C.G. slámové barvy s jemným dlouhotrvajícím perlením a svěží chutí exotického ovoce, zeleného jablka a bílé hrušky. 

Kód: 1000453

Vinařství Mionetto se nachází na strmých svazích Valdobbiadene, severně od legendárního města Benátek. Je jedním z nejstarších výrobců Prosecca, s tradicí od roku 1887.

V roce 1887 začal vinař Francesco Mionetto stáčet a prodávat Prosecco v městečku Feltre a jeho okolí. Značka Mionetto vždy byla založena na tradici, inovaci a jedinečnosti a právě tyto znaky ji na trhu odlišují.

Navazuje na tradice území Valdobbiadene, jež proslulo ve světě svými vinicemi, kde se rodí Prosecco. Značka Mionetto se vydala cestou nových postupů výroby vína a dosáhla jedinečnosti, kterou podtrhuje balení lahví a způsob prezentace na trhu. Ladné křivky lahví spojují kulturu kraje Valdobbiadene s designem, jenž vyjadřuje modernost a živost italského stylu.

Na několika málo hektarech této oblasti D.O.C. vznikají vína Prosecco Mionetto, oblíbené a oceňované v Itálii i ve světě. Díky svému výraznému charakteru se Mionetto stalo značkou, která je dnes ve světě šumivých vín měřítkem kvality.