Froment - Griffon

Vítejte u Froment Griffon, předního výrobce pravého šampaňského, který se nachází v srdci světoznámé oblasti Champagne ve Francii. Toto vinařství, dědičného ducha a precizní vinařské práce, je známé svou schopností vyrábět šampaňská vína nejvyšší kvality.

#ShowMore#

Froment Griffon se pyšní dlouholetou tradicí výroby šampaňského. S důrazem na pečlivý výběr hroznů a tradiční vinařské metody nabízí vinařství autentické a exkluzivní šampaňské pro milovníky skutečného bublinkového vína.

Froment Griffon se specializuje na výrobu šumivých vín a zejména šampaňského, které představuje vrchol řemeslného umění. Navštivte oblast Champagne a prožijte autentický zážitek z ochutnávky pravého šampaňského.

Vinařství Froment Griffon

6 položek celkem

Cena

9505320
19505320

Značky

Druh vína

Obsah cukru

Položek k zobrazení: 6
Velký CHAMPAGNE balíček
5 320 Kč

Balíček obsahuje pět lahví Premier Cru Champagne. Každá láhev má odlišné složení a díky tomu balíček nabízí pestrost chutí a vůní pravého šampaňského.

Kód: 1000764
Froment-Griffon Rosé brut
995 Kč

Růžové šampaňské, výborně vyvážené aromatické cuvée s bohatou, avšak diskrétní vůní i chutí, které jsou skvěle v harmonii.

Kód: 1000659
Froment-Griffon Sélection brut
1 190 Kč

Lehké a komplexní šampaňské. Velmi dobře vyvážené s chutí citrusového ovoce a minerálních tónů, které dokonale podtrhují komplexnost tohoto výjimečného cuvée .

Kód: 1000658
Froment-Griffon Grande Réserve brut
995 Kč

Šampaňské krásné světle žluté barvy se zlatavými odlesky a trvalým proudem malinkých bublinek. Velmi dobře vyvážené šampaňské s dlouhým závěrem.

Kód: 1000657
Froment-Griffon Privilege Millésime brut
1 190 Kč

Mimořádné šampaňské cuvée. V chuti je čisté, bohaté a výrazné. Velmi dobře vyvážené s dlouhým aromatickým závěrem.

Kód: 1000542
Froment-Griffon Tradition brut
950 Kč

Suché bílé šampaňské. Výrazná vůně a chuť zralých broskví, kandovaného a sušeného ovoce, především meruněk. Plné, svěží a vyvážené šampaňské.

Kód: 1000541

Rodinné vinařství Froment-Griffon bylo založeno již v roce 1970 a nachází se v oblasti Champagne ve vesnici Sermiers.

Výroba vína je pro majitele dle jejich slov „love story“. Láska k půdě, láska k vínu, láska k bublinkám. To je to pravé šampaňské.