Česká vína

Vítejte ve světě českých vín na VelkaVina.cz, kde jsme pro vás vybrali to nejlepší z bohaté vinařské tradice České republiky. Naše kolekce se hrdě prezentuje s výběrem luxusních šumivých vín od Bohemia Sekt, legendárního vinařství, jehož jméno je zárukou kvality a slavnostní atmosféry.

#ShowMore# 

 

U nás najdete jak klasické sekty, tak speciální edice a dárkové sady, které jsou dokonalým doplňkem každé oslavy či jako výjimečný dárek. Naše šumivá vína, vybraná s ohledem na významné životní události, přinesou eleganci a špičkovou kvalitu do vašich slavnostních okamžiků. Připojte se k nám v oslavě tradice a výjimečnosti českých šumivých vín, a objevte s námi víno, které bude zdobit váš stůl při každé významné příležitosti.

 Česká vína Bohemia Sekt

8 položek celkem

Cena

269499
1269499

Značky

Druh vína

Obsah cukru

Vinařství

Položek k zobrazení: 8
Bohemia Sekt Prestige Chardonnay brut - DÁRKOVÉ BALENÍ
279 Kč

Jednoodrůdový sekt typu Blanc de Blancs připravovaný tradiční metodou kvašením v lahvi. Chuť je šťavnatá, medově hebká, připomínající sušené ovoce.

Kód: 1000798
Bohemia Sekt Prestige 36 brut - DÁRKOVÉ BALENÍ
399 Kč

Ušlechtilá, jemně ovocná vůně připomíná zralé jablko, v závěru s minerálními tóny a nádechem pečeného toustu. Skvost mezi sekty v dárkovém balení.

Kód: 1000762
Bohemia Sekt Prestige 36 brut
369 Kč

Ušlechtilá, jemně ovocná vůně připomíná zralé jablko, v závěru s minerálními tóny a nádechem pečeného toustu. Skvost mezi sekty.

Kód: 1000661
Louis Girardot Brut - DÁRKOVÉ BALENÍ
499 Kč

Velice ušlechtilý a elegantní sekt v dárkovém balení. Jemné dlouhotrvající perlení a harmonickou chuť ocenila i Její královské výsost Alžběta II.

Kód: 1000413
Bohemia Sekt Prestige brut - DÁRKOVÉ BALENÍ
279 Kč

Neopakovatelné šumivé víno v dárkovém balení vyráběné tradiční metodou. Chuť připomínající vyzrálé plody manga, vůně s tóny citrusových plodů.

Kód: 1000396
Louis Girardot brut
Louis Girardot brut
Skladem (6 ks)
459 Kč

Velice ušlechtilý a elegantní sekt. Jemné dlouhotrvající perlení a harmonickou chuť ocenila i Její královské výsost Alžběta II.

Kód: 1000395
Bohemia Sekt Prestige brut
269 Kč

Neopakovatelné šumivé víno vyráběné tradiční metodou. Chuť připomínající vyzrálé plody manga, vůně s tóny citrusových plodů a jemné dlouhotrvající perlení.

Kód: 1000393
Bohemia Sekt Prestige Chardonnay brut
269 Kč

Jednoodrůdový sekt typu Blanc de Blancs připravovaný tradiční metodou kvašením v lahvi. Chuť je šťavnatá, medově hebká, připomínající sušené ovoce.

Kód: 1000392