Magda Pedrini

Vítejte ve vinařství Magda Pedrini, umístěném v srdci historického městečka Gavi v oblasti Piemont v severozápadní Itálii. Toto vinařství, známé svým vynikajícím Gavi di Gavi a dalšími kvalitními víny, se pyšní svou tradiční vinařskou filozofií a inovativním přístupem.

#ShowMore# 

Historie a Terroir: Magda Pedrini, pěstuje víno v regionu, který je proslulý svými subalpinskými polohami, jižní expozicí svahů a propustnými ledovcovými půdami. Piemont je domovem pro několik významných odrůd, včetně robustního Nebbiolo a elegatního Barbera.

Produkty a Sortiment: Vinařství Magda Pedrini nabízí výběr bílých vín jako je Gavi di Gavi, vyráběné z odrůdy Cortese, a také červená vína z odrůdy Nebbiolo a Barbera. Prozkoumejte naši nabídku a objevte jedinečná italská vína z této prestižní oblasti.

 

Vína vinařství Magda Pedrini

3 položek celkem

Cena

295395
1295395

Značky

Druh vína

Obsah cukru

Ročník

Položek k zobrazení: 3
Barbera del Monferrato “Lepre“ DOC
350 Kč

Víno tmavě rubínové barvy s příjemnou vůní čerstvého ovoce a černých třešní. Víno je suché s plným tělem, harmonické s dobrou a elegantní strukturou.

Kód: 1000444
Gavi di Gavi “ad Lunam“ DOCG 2021
395 Kč

Typické Gavi, které je skvělým reprezentantem odrůdy Cortese. Příjemná mineralita je doplněna o dlouhotrvající aroma meruněk a citrusového ovoce.

Kód: 1000443
Gavi di Gavi “IRO“ DOCG 2019
295 Kč

Víno světle slámově žluté barvy s lehkými zelenkavými odstíny, které voní po čerstvém ovoci a bílých květinách. Chuť je kulatá, svěží a elegantní.

Kód: 1000442

Vinařství Magda Pedrini nese jméno své majitelky a leží v samém srdci historického městečka Gavi v oblasti Piemont v severozápadní Itálii. Piemont nebo-li „na úpatí hor“, v tomto případě Alp, těží ze své subalpinské polohy, jižní expozice svahů a silně propustných ledovcových půd. Piemontu rozhodně nemůžeme vyčítat nedostatek odrůd, chuťových nuancí a názvů.

Pro milovníky vína znamená severozápadní Itálie oblast Piemont se svými pahorky pokrytými vinicemi.

Nejušlechtilejší červenou odrůdou oblasti je znamenitá odrůda Nebbiolo, která dává robustní a nezaměnitelné Barolo. Skvěle ji pak doplňují vína z odrůdy Barbera, která je považována za druhou nejdůležitější odrůdu v Piemontu. Ukázkovou bílou révou regionu je pak odrůda Cortése, z které se vyrábí Gavi a samozřejmě odrůda Moscato.