Dewaldt Heyns

Vítejte u vinařství Dewaldt Heyns, kde si vášeň pro víno a unikátní jihoafrický charakter spojují v jedinečné vína. Dewaldt Heyns, člen Cape Winemakers’ Guild a významný výrobce Shirazu, vyrábí vína pod svou soukromou značkou od roku 2006.

#ShowMore# 

Dewaldtova vášeň pro víno se rodila v dětství na vinicích, které zasadil jeho děda. Jeho snem bylo vyrobit vína, která by odrážela jeho život a vystihovala unikátní charakter oblasti Swartland. Jeho Shiraz byl vybrán na aukci Cape Winemakers Guild Auction v roce 2008 a 2009, což potvrdilo jeho reputaci světové třídy.

Dewaldt Heyns nabízí řadu vín, včetně výjimečného Shirazu a elegantního Pinotage, stejně jako bohatého a komplexního Chenin Blanc. Prozkoumejte naše jihoafrická vína a objevte jedinečnost těchto exkluzivních vín.

Prožijte chuťové nuance těchto exkluzivních jihoafrických vín od Dewaldt Heyns, vinaře s výjimečnou reputací a osobitým přístupem k výrobě vína.

 

Vinařství Dewaldr Heyns z oblasti Swartland v Jižní Africe

4 položek celkem

Cena

4951985
14951985

Značky

Druh vína

Obsah cukru

Ročník

Položek k zobrazení: 4
Dewaldt Heyns Pravá Jižní Afrika
1 985 Kč

Balíček obsahuje tři unikátní vína privátní řady Dewaldt Heyns z oblasti Swartland v Jižní Africe. Dewaldt Heyns patří mezi nejvíce oceňované  výrobce Shirazu.

Kód: 1000668
Weathered Hands Shiraz 2019
895 Kč

Velkorysé víno, které vyniká unikátní rovnováhou intenzity a jemnosti koncentrovaného ovoce a typickým výrazným aroma oblasti Swartland. 

Kód: 1000667
Weathered Hands Pinotage 2020
695 Kč

Koncentrovaná chuť a vůně tmavého červeného ovoce. Víno typické jihoafrické odrůdy PINOTAGE je skvěle vyvážené a dobře strukturované. 

Kód: 1000666
Weathered Hands Chenin Blanc 2020
495 Kč

Bohatý a komplexní Chenin Blanc s čerstvou ovocnou chutí. Hrozny pochází ze 44 let starých „bush“ vinic v oblasti Swartland.

Kód: 1000665

Světový vinař Dewaldt Heyns nabízí ojedinělou a velice limitovanou privátní řadu vín Dewaldt Heyns. Doslova vymazlená vína pochází z 50 let starých bush vinic v údolí Paardeberg v oblasti Swartland v Jižní Africe.

Dewaldt Heyns – Cape Winemakers’ Guild Member (člen cechu vinařů) a jeden z nejvíce uznávaných a oceňovaných výrobců Shirazu Jižní Afriky vyrábí víno pod svou soukromou značkou od roku 2006.

Jeho  Shiraz byl vybrán na aukci Cape Winemakers Guild Auction v roce 2008 a 2009 a tím se potvrdila jeho reputace výrobce Shirazu světové třídy s unikátním jihoafrickým charakterem.

Dewaldt  vyrábí víno z hroznů vinic, které zasadil jeho děda a kde si hrával jako malé dítě. Jeho velkým snem bylo vyrobit víno, které bude odrazem jeho vlastního života na vinicích a které dokonale vystihne unikátní charakter oblasti Swartland.

Později pod svým jménem začal vyrábět i Chenin Blanc a Pinotage. A přesto, že vše vyrábí jen v malém až velmi malém množství a v limitovaných edicích, my máme tu čest prodávat vína s jeho jménem, se jménem světově uznávaného výrobce vína – DEWALDT HEYNS.