Bohemia Sekt

Vítejte na stránce Bohemia Sekt, symbolu vynikajícího umění výroby sektů a vín ve střední a východní Evropě. Bohemia Sekt, oblíbený pro svou eleganci a výjimečnost, je nejznámější značkou šumivých vín v České republice, s více než 70% podílem na trhu. Objevte různorodost naší nabídky šumivých vín a českých vín na našem webu.

#ShowMore# 

Bohemia Sekt se pyšní bohatou historií, která sahá až do roku 1942, kdy vznikly první sekty v bývalém pivovaru ve Starém Plzenci. S více než 29 miliony prodaných lahví ročně a oceněními z mezinárodních i domácích soutěží, tato značka potvrzuje svou vysokou kvalitu a prestiž.

Naše široká nabídka zahrnuje Bohemia Sekt Prestige a speciální sekty, které jsou známy svou jemností, svěžestí a květnatostí. Vytvářené s uměním a vášní, tyto nápoje jsou ideální pro oslavy, společenské události nebo jako osvěžující požitek v běžném životě. Prozkoumejte naši kompletní nabídku šumivých vín zde.

Navštivte nás a objevte umění radosti s Bohemia Sektem, který ztělesňuje kvalitu, harmonii a styl. Bohemia Sekt - pro jedinečnost každého okamžiku.

Bohemia Sekt

8 položek celkem

Cena

269499
1269499

Značky

Druh vína

Obsah cukru

Položek k zobrazení: 8
Bohemia Sekt Prestige Chardonnay brut - DÁRKOVÉ BALENÍ
279 Kč

Jednoodrůdový sekt typu Blanc de Blancs připravovaný tradiční metodou kvašením v lahvi. Chuť je šťavnatá, medově hebká, připomínající sušené ovoce.

Kód: 1000798
Bohemia Sekt Prestige 36 brut - DÁRKOVÉ BALENÍ
399 Kč

Ušlechtilá, jemně ovocná vůně připomíná zralé jablko, v závěru s minerálními tóny a nádechem pečeného toustu. Skvost mezi sekty v dárkovém balení.

Kód: 1000762
Bohemia Sekt Prestige 36 brut
369 Kč

Ušlechtilá, jemně ovocná vůně připomíná zralé jablko, v závěru s minerálními tóny a nádechem pečeného toustu. Skvost mezi sekty.

Kód: 1000661
Louis Girardot Brut - DÁRKOVÉ BALENÍ
499 Kč

Velice ušlechtilý a elegantní sekt v dárkovém balení. Jemné dlouhotrvající perlení a harmonickou chuť ocenila i Její královské výsost Alžběta II.

Kód: 1000413
Bohemia Sekt Prestige brut - DÁRKOVÉ BALENÍ
279 Kč

Neopakovatelné šumivé víno v dárkovém balení vyráběné tradiční metodou. Chuť připomínající vyzrálé plody manga, vůně s tóny citrusových plodů.

Kód: 1000396
Louis Girardot brut
Louis Girardot brut
Skladem (6 ks)
459 Kč

Velice ušlechtilý a elegantní sekt. Jemné dlouhotrvající perlení a harmonickou chuť ocenila i Její královské výsost Alžběta II.

Kód: 1000395
Bohemia Sekt Prestige brut
269 Kč

Neopakovatelné šumivé víno vyráběné tradiční metodou. Chuť připomínající vyzrálé plody manga, vůně s tóny citrusových plodů a jemné dlouhotrvající perlení.

Kód: 1000393
Bohemia Sekt Prestige Chardonnay brut
269 Kč

Jednoodrůdový sekt typu Blanc de Blancs připravovaný tradiční metodou kvašením v lahvi. Chuť je šťavnatá, medově hebká, připomínající sušené ovoce.

Kód: 1000392

Společnost BOHEMIA SEKT patří k nejvýznamnějším výrobcům sektů a vín střední a východní Evropy.
Ročně prodávají kolem 29 milionů lahví sektu, šumivých nápojů a tichých vín. Ocenění udělovaná jejich sektům a vínům na významných mezinárodních a tuzemských vinařských soutěžích potvrzují jejich vysokou kvalitu. Bohemia Sekt je dlouhodobě a se značnou převahou nejoblíbenější značkou sektů v České republice, když dosahuje až 70 procent podílu na trhu šumivých vín.

Ze spojení přírody, tradice, lidí a nápadů vzniká nápoj, který okouzlí svou ušlechtilostí, jemností a výjimečností. Nápoj elegantní, jiskrný, svěží a květnatý.

Sekt se tradičně obrací k lidem, kteří dokáží v životě ocenit kvalitu, harmonii, styl, eleganci. Přináší umění radovat se, podtrhuje výjimečnost okamžiku, má schopnost zušlechťovat, sbližovat lidi a vytvářet přátelskou atmosféru. Sekt se historicky stal nedílnou součástí významných oslav, setkání a společenských, kulturních a sportovních událostí. Stále častěji a silněji vstupuje sekt do našich životů i mimo významné oslavy a události. Prostě jako nápoj, který nám chutná, osvěží, udělá radost, nápoj, který nás potěší. Máme ho rádi, protože život nás baví a máme zkušenost, že sekt umocňuje prožitek ze života.

Bohemia Sekt - pro jedinečnost okamžiku.