Orc de Rac Merlot Reserve 2017

Kód: 4643
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Orc de Rac
550 Kč
Skladem (>6 ks)

Organické ovocné víno, elegantní s výrazným aroma bobulovitého ovoce, s tóny tabáku a kůže, podtržené nádechem vanilky. V chuti je velkorysé s dobře integrovaným dubem a jemnou tříslovinou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Objem láhve: 0,75 l
Alkohol: 14,45% obj, kyselina 5,8 g/l, zbytkový cukr 3,5 g/l 
Složení: 100% Merlot
Archivace: 5-8 let

Organické ovocné víno, které odráží unikátní terroir. Elegantní víno s výrazným aroma bobulovitého ovoce, s tóny tabáku a kůže, podtržené nádechem vanilky. V chuti je velkorysé s dobře integrovaným dubem a jemnou tříslovinou, která umocňuje delikátní ovocnou chuť.
Hodí se k jehněčímu, pravé svíčkové, ale také k čokoládovému dortu.

Exkluzivní organická vína z řady Reserve jsou vlajkovou lodí vinařství. Jsou pěstována na jižních svazích pohoří Piketberg, kde speciálně vybraná vinná réva plodí hrozny mimořádné kvality. Díky puntičkářskému způsobu výroby vína je každé víno zaslouženě zařazeno mezi vinařskou špičku.

Vinařství Org de Rac, které se nachází ve vinařské oblasti Swartland na jižních svazích pohoří Piketberg, využívá ve svém organickém hospodaření západní chladnější vítr od Atlantiku, který snižuje vlhkost a je prevencí proti chorobám. Má úžasný chladící efekt, tím dochází k pomalejšímu zrání a vyšší koncentraci ovocné chuti. Vznikají vína komplexní, plná, ovocná, která odráží unikátní terroir.

Doplňkové parametry

Kategorie: Swartland
Druh vína: červené
Množství alkoholu: 14,5%
Obsah cukru: suché
Vinařství: Orc de Rac
Ročník: 2017
Země: Jižní Afrika
Objem: 0,75 l
Balení: holá láhev