Sekty

Vítejte na stránce našich sektů, především od Bohemia Sekt, symbolu vynikajícího umění výroby sektů a vín ve střední a východní Evropě. Bohemia Sekt, oblíbený pro svou eleganci a výjimečnost, je nejznámější značkou šumivých vín v České republice, s více než 70% podílem na trhu. Objevte různorodost naší nabídky šumivých vín a českých vín na našem webu.

#ShowMore# 

Bohemia Sekt se pyšní bohatou historií, která sahá až do roku 1942, kdy vznikly první sekty v bývalém pivovaru ve Starém Plzenci. S více než 29 miliony prodaných lahví ročně a oceněními z mezinárodních i domácích soutěží, tato značka potvrzuje svou vysokou kvalitu a prestiž.

Naše široká nabídka zahrnuje Bohemia Sekt Prestige a speciální sekty, které jsou známy svou jemností, svěžestí a květnatostí. Vytvářené s uměním a vášní, tyto nápoje jsou ideální pro oslavy, společenské události nebo jako osvěžující požitek v běžném životě. Prozkoumejte naši kompletní nabídku šumivých vín zde.

Navštivte nás a objevte umění radosti s Bohemia Sektem, který ztělesňuje kvalitu, harmonii a styl. Bohemia Sekt - pro jedinečnost každého okamžiku.

Sekty od Bohemia Sekt na VelkaVina.cz

 

6 položek celkem

Cena

269399
1269399

Značky

Obsah cukru

Vinařství

Položek k zobrazení: 6
Bohemia Sekt Prestige Chardonnay brut - DÁRKOVÉ BALENÍ
279 Kč

Jednoodrůdový sekt typu Blanc de Blancs připravovaný tradiční metodou kvašením v lahvi. Chuť je šťavnatá, medově hebká, připomínající sušené ovoce.

Kód: 1000798
Bohemia Sekt Prestige 36 brut - DÁRKOVÉ BALENÍ
399 Kč

Ušlechtilá, jemně ovocná vůně připomíná zralé jablko, v závěru s minerálními tóny a nádechem pečeného toustu. Skvost mezi sekty v dárkovém balení.

Kód: 1000762
Bohemia Sekt Prestige 36 brut
369 Kč

Ušlechtilá, jemně ovocná vůně připomíná zralé jablko, v závěru s minerálními tóny a nádechem pečeného toustu. Skvost mezi sekty.

Kód: 1000661
Bohemia Sekt Prestige brut - DÁRKOVÉ BALENÍ
279 Kč

Neopakovatelné šumivé víno v dárkovém balení vyráběné tradiční metodou. Chuť připomínající vyzrálé plody manga, vůně s tóny citrusových plodů.

Kód: 1000396
Bohemia Sekt Prestige brut
269 Kč

Neopakovatelné šumivé víno vyráběné tradiční metodou. Chuť připomínající vyzrálé plody manga, vůně s tóny citrusových plodů a jemné dlouhotrvající perlení.

Kód: 1000393
Bohemia Sekt Prestige Chardonnay brut
269 Kč

Jednoodrůdový sekt typu Blanc de Blancs připravovaný tradiční metodou kvašením v lahvi. Chuť je šťavnatá, medově hebká, připomínající sušené ovoce.

Kód: 1000392