Domaine de l'Amandine

Vítejte u Domaine de l'Amandine, tradičního rodinného vinařství v malebné vesnici Séguret v údolí řeky Rhôny na jihu Francie. Majitelé Jean-Pierre Verdeau a jeho zeť Alex Suter se osobně podílejí na každé fázi výroby vína, což zajišťuje dobře vyvážená vína regionálního charakteru.

#ShowMore# 

Vinařství je známé pro svá vína AOC Côtes du Rhone, Côtes de Rhone Villages Séguret a Vins de Pays de Vaucluse. Hrozny z vinic o průměrném stáří 50 let dávají vzniknout těm nejlepším vínům této regionální apelace.

Domaine de l'Amandine produkuje zejména plná, ohnivá a kořenitě bohatá červená vína, růžová vína, malé množství bílých vín, a především výjimečná vína Cuvée. Každé víno odráží jedinečnost a charakter údolí Rhôny. Prozkoumejte naše francouzská vína a objevte rozmanitost tohoto vinařství.

 

VInařství Domaine de l´Amandine

12 položek celkem

Cena

1502499
11502499

Značky

Druh vína

Obsah cukru

Ročník

Položek k zobrazení: 12
Amandine LAHVE MIX balíček Francie
Novinka
Amandine MIX balíček
Skladem (>6 ks)
2 085 Kč

Balíček obsahuje čtyři červená, jedno bílé a jedno růžové víno. Zajímavý francouzký mix z rodinného vinařství Domaine de l’Amandine, které leží na úpatí malebné...

Kód: 4670
Amandine červený balíček s olivovým olejem
Novinka
2 499 Kč

Balíček obsahuje pět tradičních, dobře vyvážených vín  Domaine de'l Amandine z vinařské oblasti údolí řeky Rhony a jeden olivový olej EXTRA VIRGIN rovněž ze stejného...

Kód: 4667
700 Olivový olej Domaine de l'Amandine
Novinka
399 Kč

Mimořádně kvalitní olivový olej EXTRA VIRGIN s bohatým aroma přímo z vinařství Domaine de l'Amandine z údolí řeky Rhony ve Francii. Olivy jsou lisované za studena a olej se...

Kód: 4652
Růžový balíček
1 365 Kč

Unikátní výběr růžových vín. Ochutnejte a porovnejte růžové víno od šesti vinařů ze čtyř zemí a dvou světadílů. 

Kód: 4428
Vin de Pays de Vaucluse Cuvée Marie 2020, Francie
150 Kč

Barva růžových okvětních lístků se stříbrno-šedými odstíny. Svěží víno s výrazným aroma citrusového ovoce a příjemnou ovocnou chutí.

Kód: 1000774
Vin de Pays de Vaucluse Cuvée Mathilde 2020, Francie
165 Kč

Intenzivní barva černého rybízu s fialovými odlesky. Aroma bobulovitého ovoce, s vůní lesa a tymiánu. Bohatá, plná chuť s tóny ostružin, v závěru se přidává koření.

Kód: 1000773
Côtes du Rhône Villages Séguret Bel Air Blanc 2020, Francie
430 Kč

Plné a svěží víno s aroma mentolu, pepře, květů pomeranče a bílých broskví. Chuť je jemná a elegantní s dlouhým závěrem s květinovými tóny. Světlá barva se zlatavými odlesky.

Kód: 1000772
Côtes du Rhône Villages La Montagne, Francie
Tip
795 Kč

La Montagne je největší víno vinařství l'Amandine z údolí řeky Rhony. Elegantní víno rubínové barvy s bohatým aroma. Vůně tymiánu a bílého pepře, na patře plné a kulaté s...

Kód: 1000597
Creation No1 Vin de Pays IGT Vaucluse 2016, Francie
595 Kč

Velkorysé a otevřené víno s intenzivní vůní broskví, švestek a meruněk. Na patře je sametové s ovocnou chutí a o to více překvapí závěr s chutí papriky a pepře.

Kód: 1000596
Côtes du Rhône Blanc 2019, Francie
250 Kč

Svěží, plné víno s výrazným aroma jarních květin, broskví a meruněk. Na patře svěží a kulaté s dlouhým závěrem s tóny hrušek a citronové marmelády.

Kód: 1000218
Côtes du Rhône Red 2022, Francie
Novinka
250 Kč

Svěží, plné a kulaté víno se sametovými tříslovinami a temperamentním závěrem. Mimořádně pitelné víno s aroma jahodové marmelády, kakaa a růžového pepře z údolí řeky Rhony.

Kód: 1000216
700 Séguret 2021 Decanter 2023 ocenění 95 bodů
Novinka Tip
295 Kč

Elegantní víno s oceněním 95 bodů/100-Decanter a navíc bylo tímto čsopisem zařazeno mezi nejlepší vína roku 2023 s cenou do 20 liber. Jemná květinová vůně pivoňky, aroma třešní...

Kód: 1000214

Domaine de l’Amandine je tradiční rodinné vinařství, které leží na úpatí malebné vesnice Seguret v údolí řeky Rhony na jihu Francie, mezi  Mont Ventoux and  Dentelles de Montmirail.

Majitelé Jean-Pierre Verdeau a jeho zeť Alex Suter se osobně podílejí na každé fázi výroby vína. A díky jejich pečlivosti a důrazu na detail vznikají dobře vyvážená vína regionálního charakteru. Hrozny z vinic o průměrném stáří  50 let dávají ta nejlepší vína AOC Côtes du Rhone, Côtes de Rhone Villages Seguret a Vins de Pays de Vaucluse.

Vinařská oblast údolí Rhony patří mezi nejperspektivnější francouzské vinařské oblasti. Côtes du Rhône („svahy“ Rhôny) je zároveň po Bordeaux největší francouzskou vinařskou oblastí s právem označovat vína ověřeným označením původu AOC (Appellation d‘Origine Contrôlée). Tato oblast je proslavena zejména plnými, ohnivými a kořenitě bohatými červenými víny, produkuje také vína růžová a i malé množství vín bílých.