Mooiplaas balíček

Kód: 4512
Neohodnoceno
Značka: Mooiplaas
2 280 Kč
Skladem (6 ks)

Jihoafrická vína z oblasti Stellenbosch s příchutí kávových zrn či čokolády. Dále unikátní BUSH vína, kdy uvidíte, ucítíte a ochutnáte, co znamená víno z malých keříků, skvělá koncentrace daného místa v tekuté podobě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balíček obsahuje dvě vína z řady The Béry - do kávy laděnou Pinotage a Merlot s příchutí čokolády. Dále čtyři prémiová vína z řady Classic, z čehož dvě vína jsou naprosto unikátní. Jedná se BUSH vína, kdy jsou hrozny pěstovány na malých keřích bez opory, jehož výnosy jsou mnohem nižší, bobule menší, avšak chuť je výrazně koncentrovanější.

Grano de Café, coffee pinotage
Le Chocolat, merlot
Mooiplaas Chenin Blanc Bush
Mooiplaas Sauvignon Blanc
Mooiplaas Cabernet Sauvignon
Mooiplaas Pinotage Bush

Jihoafrické rodinné vinařství Mooiplaas se rozkládá mezi majestátnými horami a úrodnými údolími ve vinařské oblasti Stellenbosch, 40 kilometrů západně od Kapského města. Vinice se nachází na strmých svazích Bottelary Hills s půdou bohatou na minerály a z nejvyššího bodu vinařství v nadmořské výšce 380 metrů je nádherný pohled na False Bay nalevo a Stolovou horu napravo.

Majitel vinařství Nicolaas Ross koupil tuto farmu v roce 1963 a společně se svými dvěma syny Tielmanem a Luisem vyrábí ekologická vína tradiční metodou - přírodní kvasnice, přirozená fermentace, světelná filtrace a zrání v malých dubových sudech. Jsou to vína autentická, elegantní, dobře vyvážená a strukturovaná, živé a plné chuti, která plně odráží unikátní terroir.

Doplňkové parametry

Kategorie: Více druhů, dárkové degustační balíčky
Druh vína: více druhů
Obsah cukru: suché
Vinařství: Mooiplaas
Země: Jižní Afrika
Balení: set