Domaine Saint Médard

Vítejte v Domaine Saint Médard, rodinném vinařství umístěném v malebném údolí nedaleko vesnice La Tour d’Aigues v oblasti Provence ve Francii. S 30 hektary sluncem zalitých vinic, které se těší ideálnímu mikroklimatu, se Domaine Saint Médard specializuje na výrobu vín s typickými provensálskými charakteristikami.

#ShowMore# 

 

Vinařství vyniká díky svým vinicím, které se rozkládají na mělké, kamenité a dobře odvodněné půdě, poskytující vínu eleganci, čerstvost a zaoblenou chuť. Vinařství se pyšní vínem vytvořeným z hroznů vypěstovaných v tomto unikátním prostředí.

Domaine Saint Médard nabízí široký sortiment vín, včetně osvěžujících bílých vín a elegantních růžových vín, která odrážejí jedinečnost a charakter Provence. Prozkoumejte naše francouzská vína a objevte kvalitu vín, která jsou ideální pro milovníky francouzských vín s jemnou strukturou a vůní.

 

Vinařství Domaine Saint Medard

2 položek celkem

Cena

360361
1360361

Značky

Druh vína

Obsah cukru

Ročník

Položek k zobrazení: 2
Lucky Bear rosé 2018
360 Kč

Suché růžové víno, cuvée, v klasickém provensálském stylu, s vůní středomořského koření, kompenzováno citrusovými plody a přiznanou medovou chutí.

Kód: 1000698
Saint Médard bílé 2018
360 Kč

Suché bílé víno osvěžující chuti s velmi jemnou strukturou, vůní zeleného jablka s květinovými tóny.

Kód: 1000697

Rodinné vinařství Saint Médard se nachází v malém privátním údolí nedaleko starobylé vesnice La Tour d’Aigues v oblasti Provence ve Francii.
30 hektarů sluncem zalitých vinic má ideální mikroklima pro pěstování vín nejlepší kvality – zimy jsou zde mírné, léta suchá a horká, po svazích vinic se občas prožene alpský mistral. Půda má málo humusu, je mělká, kamenitá a dobře odvodněná, což vínu dává do vínku vlastnosti typické pro Provence – eleganci s perfektní kombinací čerstvosti a zaoblené chuti.