Izraelská vína

Vítejte ve fascinujícím světě izraelských vín na VelkaVina.cz, kde s hrdostí nabízíme špičkový výběr z vinařství Golan Heights Winery, jednoho z nejuznávanějších izraelských vinařství. Založené v roce 1983, toto vinařství představuje vrchol vinařského umění Izraele, a je známé svou kvalitou, inovativním přístupem a vývojem nových, vzrušujících produktů. Jeho vína, oceňovaná na mezinárodních soutěžích, umístila Izrael na mapu světových vinařských velmocí.

#ShowMore# 

Golan Heights Winery se nachází v malebné oblasti Golanských výšin, kde unikátní klimatické podmínky – vysoká nadmořská výška až 1 200 metrů, osvěžující větry a ideální teplotní rozdíly mezi dnem a nocí – vytvářejí ideální prostředí pro pěstování vinné révy. Tyto přírodní aspekty, spolu s vyspělou technologií a vášní pro vinařství, umožňují Golan Heights Winery vyrábět výjimečná vína, která jsou pravým odrazem „Země vína“. Ponořte se do naší kolekce a objevte jedinečnost izraelských vín, která přinášejí nezapomenutelné chuťové zážitky.

 Izraelská vína

1 položek celkem

Cena

349350
1349350

Značky

Druh vína

Obsah cukru

Vinařství

Ročník

Položek k zobrazení: 1
Mount Hermon White 2018
349 Kč

Světle slámově žlutá barva. Vyvážená kombinace tónů tropického ovoce, melounu, citrusových plodů, broskve a zeleného jablka. Komplexní chuť. 

Kód: 1000731