Golan Heights Winery

Vítejte u Golan Heights Winery, nejpřednějšího izraelského vinařství známého pro svou kvalitu vína, technologické inovace a vývoj nových produktů. Založené v roce 1983, toto vinařství se nachází na Golanských výšinách a je považováno za významný milník na světových vinařských mapách.

#ShowMore# 

Vinařství je situováno v severním Izraeli, kde vysoká nadmořská výška, až 1200 m n.m., chladné větry a specifické půdní poměry vytvářejí ideální podmínky pro vinařství. Tato oblast je známá jako 'Země vína'.

Golan Heights Winery nabízí široký sortiment vín, která jsou oceněna na prestižních mezinárodních soutěžích. Prozkoumejte naši nabídku izraelských vín, včetně exkluzivních bílých vín, a objevte jedinečnou chuť a aroma, které tyto vína nabízí.

Víno z vinařství Golan Heights

1 položek celkem

Cena

349350
1349350

Značky

Druh vína

Obsah cukru

Ročník

Položek k zobrazení: 1
Mount Hermon White 2018
349 Kč

Světle slámově žlutá barva. Vyvážená kombinace tónů tropického ovoce, melounu, citrusových plodů, broskve a zeleného jablka. Komplexní chuť. 

Kód: 1000731

Vinařství Golan Heights Winery bylo založeno v roce 1983 a dnes je považováno za nejpřednější izraelské vinařství, pokud jde o kvalitu vína, technologické inovace a vývoj nových produktů.

Jeho vína dosáhla světového renomé a vyhrála desítky ocenění na prestižních mezinárodních soutěžích. Díky tomuto vinařství se Izrael objevil na světových vinařských mapách.

Vinařství se nachází na Golanských výšinách, v severním Izraeli, jižně od izraelsko-libanonské hranice. Vzhledem k vysoké nadmořské výšce, až 1200 m n.m., chladným větrům, příhodným denním a nočním teplotám a specifickým půdním poměrům se jedná o nejvhodnější oblast pro vinařství a právem se nazývá „Země vína“.