Colle Manora Červený balíček

Kód: 4557
Neohodnoceno
Značka: Colle Manora
3 465 Kč
Skladem (>6 ks)

Červená vína mezinárodních i autochtonních odrůd (Barbera, Albarossa, Nebbiolo) z regionu Piemont, Itálie, včetně "KRÁLE VÍN" Barola z moderního vinařství Colle Manora.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Červená vína moderního vinařství Colle Manora z Monferrato, region Piemont, v severozápadní Itálii.
Balíček obsahuje vína z autochtonních odrůd jako starobylá Barbera, unikátní Albarossa, a Nebbiolo - legendární BAROLO, která odráží místní terroir.  
Barbera je všestranné víno, které si můžete vychutnat jako mladé víno se svěží kyselinkou a vynikajícím buketem červeného ovoce (PAIS) nebo elegantní barikové, strukturované (MANORA).

Mezinárodní odrůdy zastupuje provokativní Pinot Noir (Palo Alto), který strhne i ty nejzkušenější milovníky vína.

Elegantní a energické cuveé Rosso Barchetta odráží celoživotní vášeň majitele vinařství pro závodní auta a je pojmenováno po Ferrari 166MM „Barchetta“. Dokonce i etiketa je imitací štítku podvozku, kterým bývala v padesátých a šedesátých letech vybavena Ferrari, mezi nimi i červená závodní Barchetta.

Pais Barbera del Monferrato DOC
Manora Barbera d’Asti Superiore DOCG
Ray Albarossa DOC
Palo Alto Pinot Nero DOC
Rosso Barchetta Monferrato rosso DOC
Piangalardo Barolo DOCG

Colle Manora - to je kvalitaelegance inspirovaná módní návrhářkou Milou Schön, a celoživotní vášeň majitele vinařství Giorgia Schön pro víno a závodní auta.

Giorgio jako bývalý automobilový závodník přenesl svou vášeň i do loga vinařství - jednoduchá červená linka ve tvaru karoserie se vznáší nad hroznem vína. Také hich-tech vinný sklep je navržený jako autobox, kde vína zrají ve francouzských dubových sudech a italských tancích, pod tichou ochranou karoserie Ferrari Barchetta.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Více druhů, dárkové degustační balíčky
Druh vína: červené
Obsah cukru: suché
Vinařství: Colle Manora
Země: Itálie
Balení: set