Palo Alto 2016 Pinot Nero DOC

Kód: 4539
1 hodnocení
Značka: Colle Manora
650 Kč
Skladem (>6 ks)

Provokativní Pinot Noir, který strhne i ty nejzkušenější milovníky vína. Suché červené barikové víno s dobou archivace desítky let. Chuť je plná, kulatá, sametová, bohatá na jemné třísloviny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Objem láhve: 0,75 l
Alkohol: 14 % obj.
Složení: 100% Pinot Noir
Servírovací teplota: 16-18°C, doporučujeme dekantovat
Region: Piemont, Itálie

Provokativní Pinot Noir, který strhne i ty nejzkušenější milovníky vína. Vyrábí se v malém množství a jen v nejlepších letech, zraje 12 měsíců ve francouzských dubových sudech a dalších 24 měsíců v láhvi.

Suché červené barikové víno intenzivní a živé rubínově červené barvy s lehce fialkovými odlesky. Velmi zajímavá, komplexní vůně typická pro odrůdu Pinot Noir s tóny fialky, skořice, ostružin a zralého červeného ovoce.
Chuť je plná, kulatá, sametová, bohatá na jemné třísloviny. Široká škála chuťových vjemů, květinových i ovocných, s dlouhým závěrem, který odráží terroir Monferrato.
Elegantní víno s hedvábnou tříslovinou, s dobou archivace desítky let. Víno, které bude s každým rokem lepší a lepší a …

Díky okouzlujícímu tělu je ideálním společníkem k výrazným jídlům, jako je vepřové na pepři, jehněčí, zvěřina, uzeniny či pikantní těstoviny.

PALO ALTO - „ Strength and Personality“

Moderní vinařství Colle Manora s high-tech vinným sklepem se nachází v oblasti Monferrato v severozápadní Itálii.
Colle Manora - to je kvalita, elegance inspirovaná módní návrhářkou Milou Schön, a celoživotní vášeň majitele vinařství Giorgia Schön pro víno a závodní auta.

Doplňkové parametry

Kategorie: Colle Manora
Druh vína: červené
Množství alkoholu: 14%
Obsah cukru: suché
Vinařství: Colle Manora
Ročník: 2016
Země: Itálie
Objem: 0,75 l
Balení: holá láhev