Pais 2021 Barbera del Monferrato DOC

Kód: 4520
Tip
Neohodnoceno
Značka: Colle Manora
275 Kč
Skladem (>6 ks)

Výrazné, mladé suché červené víno jasné, rubínově červené barvy ze starobylé odrůdy Barbera. Vůně je výrazná, přímá a neuvěřitelně dobře definovaná. Příjemné plné víno, sametové a kulaté s velmi dobře kontrolovanými taniny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Objem láhve: 0,75 l
Alkohol: 14 % obj.
Složení: 100% Barbera
Servírovací teplota: 10-16°C
Region: Piemont, Itálie

Výrazné, mladé suché červené víno jasné, rubínově červené barvy ze starobylé odrůdy Barbera. Vůně typická pro tuto odrůdu je „vzrušující“ - je výrazná, přímá a neuvěřitelně dobře definovaná. Svěží vůně lesního ovoce, čerstvě natrhaných fialek, třešní je zvýrazněna o tóny středomořského bylinek.
Příjemné plné víno, sametové a kulaté s velmi dobře kontrolovanými taniny, což u Barbery není vůbec snadné.

Tato Barbera del Monferrato je pojmenovaná „Pais“, což v piemontském dialektu znamená „země“, aby zdůraznila starobylý původ této révy.
Pais je víno moderní, připravené k pití a všestranné ve svém párování. Výborně se hodí ke každému jídlu, lehce vychlazené je vynikající k těstovinám, k letní grilovačce či na piknik. Lahodný nápoj ke každé příležitosti.

Barbera je všestranné víno, které si můžete vychutnat jako mladé víno se svěžestí, kyselinkou a vynikajícím buketem červeného ovoce (PAIS Barbera del Monferrato DOC) nebo zrající nejprve ve dřevě a poté v lahvi pro hloubku, strukturu a eleganci (MANORA Barbera d’Asti Superiore DOCG).

PAIS Barbera -„The Soul of Monferrato“

Moderní vinařství Colle Manora s high-tech vinným sklepem se nachází v oblasti Monferrato v severozápadní Itálii.
Colle Manora - to je kvalita, elegance inspirovaná módní návrhářkou Milou Schön, a celoživotní vášeň majitele vinařství Giorgia Schön pro víno a závodní auta.

Doplňkové parametry

Kategorie: Colle Manora
Druh vína: červené
Množství alkoholu: 14%
Obsah cukru: suché
Vinařství: Colle Manora
Ročník: 2021
Země: Itálie
Objem: 0,75 l
Balení: holá láhev