Manora 2019 Barbera d’Asti Superiore DOCG

Kód: 4521
Tip
Neohodnoceno
Značka: Colle Manora
395 Kč
Skladem (>6 ks)

Suché červené barikové víno zářivě rubínové barvy. Výjimečně elegantní vůně s tóny fialek, třešní, lesního ovoce a koření. Plné víno s charakterem, sametové a kulaté s nádhernou dochutí. Toto víno je vlajkovou lodí hodnot vinařství Colle Manora.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Objem láhve: 0,75 l
Alkohol: 15 % obj.
Složení: 100% Barbera
Servírovací teplota: 16-18°C
Region: Piemont, Itálie

Suché červené barikové víno zářivě rubínové barvy. Toto mimořádné víno Barbera zaujme intenzivní vůní, které byla podpořena zráním v dubových sudech. Výjimečně elegantní vůně s tóny fialek, třešní, lesního ovoce a koření.

Plné víno s charakterem, pyšný reprezentant této oblasti, který věrně odráží svůj terroir. Kontakt vína a dřeva zjemňuje drsnost Barbery, je harmoničtější. Na patře sametové a kulaté s nádhernou dochutí.
Toto víno je vlajkovou lodí hodnot vinařství Colle Manora, je skvělým příkladem italské tradice a elegance. Manora byla prvním vínem, které bylo v tomto vinařství vyrobeno.
Výborně se hodí ke každému jídlu, je skvělé k těstovinám a sýrům, je vynikající k červenému masu, pečenému či dušenému.

Barbera je všestranné víno, které si můžete vychutnat jako mladé víno se svěžestí, kyselinkou a vynikajícím buketem červeného ovoce (PAIS Barbera del Monferrato DOC) nebo zrající nejprve ve dřevě a poté v lahvi pro hloubku, strukturu a eleganci (MANORA Barbera d’Asti Superiore DOCG)

MANORA Barbera - „Tradice a elegance“

Moderní vinařství Colle Manora s high-tech vinným sklepem se nachází v oblasti Monferrato v severozápadní Itálii.
Colle Manora - to je kvalita, elegance inspirovaná módní návrhářkou Milou Schön, a celoživotní vášeň majitele vinařství Giorgia Schön pro víno a závodní auta.

Doplňkové parametry

Kategorie: Colle Manora
Druh vína: červené
Množství alkoholu: 15%
Obsah cukru: suché
Vinařství: Colle Manora
Ročník: 2019
Země: Itálie
Objem: 0,75 l
Balení: holá láhev