Post House ORIGINAL Jižní Afrika

Kód: 1000602
Neohodnoceno
Značka: Post House
2 990 Kč
Skladem (3 ks)

Vína z nejvyšší řady vinařství Post House zaujmou až inkoustově černou barvou a patří snad mezi nejtmavší vína, která můžete kdy ochutnat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balíček z nejvyšší řady vinařství Post House, které se rozkládá na jižních svazích pohoří Helderberg v regionu Stellenbosch, jednoho z nejvýznamnějších vinařských regionů Jižní Afriky.

Vína v balíčku zaujmou již na první pohled svou barvou. Červená vína se svou sytou vínově červenou až inkoustově černou barvou patří snad mezi nejtmavší vína, která můžete kdy ochutnat. Je to způsobeno lehčí propustnou půdou s velkým obsahem štěrku a oxidu železa. Terroir vinařství Post House nejlépe vyhovuje odrůdám Cabernet Sauvignon, Merlot, Shiraz, Petite Verdot, Pinotage a Chenin Blanc.

Black Mail Merlot Post House
Bulls Eye Cabernet Sauvignon Post House
Merry Widow Shiraz Post House
Missing Virgin Post House
Penny Black Post House
Stamp of Chenin Post House

V kouzelném místě mezi městy Somerset West a Stelllenbosh koupil v roce 1981 Hermann Gebers farmu s nádherným panoramatickým výhledem na Cape Point, False  Bay a okolí pohoří Helderberg. 

Na farmě se systematicky pěstovalo víno a v roce 1998 byly na trh uvedeny první láhve. A jelikož usedlost byla původně používána jako pošta, sloužící místní komunitě Raithby, bylo logickým krokem pojmenovat vinařství Post House neboli Poštovní dům. Rovněž mnohá vína nesou názvy slavných známek.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Více druhů, dárkové degustační balíčky
Druh vína: více druhů
Obsah cukru: suché
Vinařství: Post House
Země: Jižní Afrika
Balení: set