Mount Hermon White 2018

Kód: 1000731
Neohodnoceno
349 Kč
Skladem (4 ks)

Světle slámově žlutá barva. Vyvážená kombinace tónů tropického ovoce, melounu, citrusových plodů, broskve a zeleného jablka. Komplexní chuť

Detailní informace

Detailní popis produktu

Objem láhve: 0,75 l
Alkohol: 13,5 % obj.
Složení: Chardonay, Sauvignon Blanc, Semillon, Viognier

Světle slámově žlutá barva. Vyvážená kombinace tónů tropického ovoce, melounu, citrusových plodů, broskve a zeleného jablka. Komplexní chuť. Víno je středně plné. Čisté a jasné v závěru, textuře a chuti.

Vinařství Golan Heights Winery bylo založeno v roce 1983 a dnes je považováno za nejpřednější izraelské vinařství, pokud jde o kvalitu vína, technologické inovace a vývoj nových produktů. Jeho vína dosáhla světového renomé a vyhrála desítky ocenění na prestižních mezinárodních soutěžích. Díky tomuto vinařství se Izrael objevil na světových vinařských mapách.

Vinařství se nachází na Golanských výšinách, v severním Izraeli, jižně od izraelsko-libanonské hranice. Vzhledem k vysoké nadmořské výšce, až 1 200 m n.m., chladným větrům, příhodným denním a nočním teplotám a specifickým půdním poměrům se jedná o nejvhodnější oblast pro vinařství a právem se nazývá „Země vína“.

Doplňkové parametry

Kategorie: Druh vína
Druh vína: bílé
Množství alkoholu: 13,5%
Obsah cukru: suché
Vinařství: Golan Heights Winery
Ročník: 2018
Země: Izrael
Objem: 0,75 l
Balení: holá láhev