Plansel letní balíček

Kód: 4606
Neohodnoceno
Značka: Plansel
1 134 Kč
Skladem (>6 ks)

Balíček obsahuje klasiku z portugalského vinařství v oblasti Alentejo. Vína odráží místní terroir Montemor-o-Novo, mají osobitý charakter, finesu a výjimečnou kvalitu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balíček obsahuje klasiku portugalského vinařství z oblasti Alentejo. Vína odráží místní terroir Montemor-o-Novo, mají osobitý charakter, finesu a výjimečnou kvalitu. 

Dvě červená, dvě bílá a dvě růžová vína vína řady Plansel Selecta, která jsou postavena na autochtonních odrůdách a zaujmou elegancí a hloubkou. 

Název PLANSEL pochází z plantas seleccionadas (selected plants-vybrané rostliny) a odkazuje na nejlepší autochtonní odrůdy, které jsou považovány za elitu mezi portugalskými vinnými odrůdami – Tinta Barroca, Touriga Franca, Trincadeira a Touriga Nacional. 

2x Plansel Red
2x Plansel White
2x Plansel Rose

Quinta da Plansel je rodinné vinařství založené v roce 1997 Dorinou Lindemann v oblasti Alentejo, 100km východně od Lisabonu. Produkuje nejen pro Portugalsko typická cuvée, ale specialitou jsou také jednoodrůdová vína z typických portugalských odrůd, která skvěle odráží místní terroir.

Doplňkové parametry

Kategorie: Více druhů, dárkové degustační balíčky
Druh vína: více druhů
Obsah cukru: suché
Vinařství: Plansel
Země: Portugalsko
Balení: set