Uncharted Pinot Noir 2020

Kód: 4434
Neohodnoceno
Značka: Giesen
495 Kč
Skladem (>6 ks)

Suché, středně plné, prémiové víno s vysokým hodnocením z Marlborough. Bohaté aroma tmavých třešní a ostružin se sladkým kořením a jemnými tóny dubového dřeva.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Objem láhve: 0,75 l
Alkohol: 13 % obj, kyselina 5,2 g/l, zbytkový cukr <1 g/l 
Složení: 100% Rulandské modré (Pinot Noir)

Suché, středně plné, prémiové víno s vysokým hodnocením z Marlborough, ze světově nejznámějšího vinařského regionu Nového Zélandu.  Díky pětihvězdičkovým recenzím a hodnocení 90+ právem patří mezi prémiová vína. Ochutnejte tento mimořádný Pinot Noir.

Bohaté aroma tmavých třešní a ostružin se sladkým kořením a jemnými tóny dubového dřeva.
Plná chuť třešňového kompotu, moka a hřebíčku se zemitými kouřovými tóny díky pečlivému zrání ve francouzských dubových sudech.

Hrozny byly ručně vybírány na vinici Southern Valley, prémiového subregionu Marlborough, který je známý pěstováním odrůdy Pinot Noir se skvělou barvou, intenzitou, vynikající strukturou a zralostí.

Ocenění:
? Zlatá medaile  - Melbourne International Wine Competition 2021
? 95 bodů - Melbourne International Wine Competition 2021
? 93 bodů  - Cameron Douglas, Master Sommelier
? 94 bodů - Dan Murphy's Wine Panel

Giesen UNCHARTED je prémiová řada vinařství Giesen, která zve k objevování toho nejlepšího z Marlborough. Z místa mezi sněhem a mořem, kde pohoří ustupují řekám a kde vládne slunce. Řada Uncharted je poctou tomuto nádhernému, nezkrotnému regionu.

Vydej se na neprobádanou cestu s Giesen Uncharted.

Uncharted jsou prémiová vína vyráběna z ručně sbíraných hroznů mimořádné kvality z vinic s těžší půdou v Southern Valley. To dodává vínu texturu a jemné minerální tóny a zajišťuje intenzivní a výrazný chuťový profil typický pro tento region.

Doplňkové parametry

Kategorie: Giesen
Druh vína: červené
Množství alkoholu: 13%
Obsah cukru: suché
Vinařství: Giesen
Ročník: 2020
Země: Nový Zéland
Objem: 0,75 l
Balení: holá láhev