Vedova Special

Kód: 4402
Novinka Tip
Neohodnoceno
1 235 Kč
Momentálně nedostupné

Speciální mix vín z oblasti Valdobbiadene - čtyři šumivá a dvě tichá vína. Zajímavé je nejen prosecco jako tiché víno, ale také Prosecco Frizante s jemným perlením.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balíček obsahuje speciality z Valdobbiadenečtyři šumivá a dvě tichá vína. Unikátní balíček plný místních rarit ale i typických vín.

Skvělé Cuveé Vedova Prestige, kde se odrůda Glera zajímavě snoubí s jinými bílými odrůdami, zajímavé Prosecco Asolo DOCG z trochu jiné oblasti, Prosecco Frizante - plné svěžesti a lehkého perlení, specialitu Col Fondo - nefiltrované víno s nižším obsahem alkoholu. Balíček doplňují dvě tichá vína. Velkou specialitou je prosecco jako tiché víno - Prosecco Treviso a na závěr typické Pinot Grigio.

Vedova Prestige Brut
Prosecco Superiore Asolo DOCG Brut
Prosecco DOC Frizzante
Vin Col Fondo
Prosecco Treviso DOC
Casa Farive Pinot Grigio

Vedova je rodinné vinařství s dlouhou tradicí, kde s důrazem na kvalitu vyrábí Prosecco již od 50. let minulého století. Oddanost k řemeslu, láska k půdě, obrovské zkušenosti spojené s využitím nových technologií a unikátní lokace – to je Vedova Wine Art, vínařské umění.

Vinice se rozkládají v kopcovitém terénu, na jižní straně strmých kopců s unikátním složením půdy – kameny, písek, jíl a železo. V roce 2019 byla vinařská oblast okolo severoitalských měst Valdobbiadene a Conegliano zapsána na Seznam světového dědictví UNESCO.