Swanepoel Red Pinotage 2020

Kód: 1000723
1 hodnocení
395 Kč
Skladem (1 ks)

Svěží aroma červeného ovoce, jemná kyselinka a dlouhý závěr. Řada Swanepoel je odvážná a ambiciózní od jednoho z největších talentů vinařského cechu JAR.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Objem láhve: 0,75 l
Alkohol: 14,5 % obj. 
Složení: 100% Pinotage

Svěží aroma červeného ovoce, jemná kyselinka a dlouhý závěr.

Řada Swanepoel je mladá, odvážná a ambiciózní. Tato vína jsou dílem nejmladšího syna majitelů vinařství Dirka, který postupně přebírá vinařství po svých rodičích a je považován za jednoho z největších talentů jihoafrického vinařského cechu.

Hrozny byly ručně sbírány vysoko na svazích nádherného údolí Tulbagh ohraničené ze tří stran impozantním horským masivem. Jižní stranou údolí, která je otevřená, proudí v horkých letních ochlazující jihovýchodní vítr. Specifický terroir a ideální klima umožňuje vinařům vyrábět rozmanitá vína excelentní kvality.

Menší rodinné vinařství Oude leží v údolí Tulbagh, v provincii Western Cape, 120 kilometrů severo-východně od Kapského města. Rozkládá se na místě staré farmy z roku 1850 s úžasným vinným sklepem. Jeho výrazná vína patří k nejlepším v regionu, jsou pikantní, plná, mají charakter a velký potenciál.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Druh vína
Druh vína: červené
Množství alkoholu: 15%
Obsah cukru: suché
Vinařství: Oude Companies
Ročník: 2020
Země: Jižní Afrika
Objem: 0,75 l
Balení: holá láhev