Strandveld Grenache 2022

Kód: 4672
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Strandveld
525 Kč
Skladem (>6 ks)

VELKÉ víno s výraznými ovocnými tóny, bohatou strukturou a krásnou tmavě červenou barvou. Nádherné aroma červeného bobulového ovoce a černých třešní s tóny fynbos. Chuť je opulentní a svěží s lahodnými tříslovinami.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Objem láhve: 0,75l
Alkohol: 14,8% obj., kyselina 5,6g/l, zbytkový cukr 2,6 g/l 
Složení: 100%  Grenache
Servírovací teplota: 16°C 
Archivace: až 5 let 

Tento Grenache  je VELKÉ víno s výraznými ovocnými tóny, bohatou strukturou a krásnou tmavě červenou barvou. Jeho vůně je nádherně aromatická s převažujícím aroma červeného bobulového ovoce a černých třešní, obohacená zajímavými tóny fynbos. Chuť je opulentní a svěží, plná bobulového ovoce, doplněná jemným integrovaným dubem a lahodnými tříslovinami, které jsou typické pro chladnější klima.

Toto víno skvěle doprovází pokrmy ze zvěřiny, pomalu pečené vepřové nebo jehněčí maso, dušené hovězí nebo výrazné sýry.

Ocenění:
• 89 bodů/4 hvězdičky: Platter’s by Diners Club 2023

Vinařství STRANDVELD - to je tam, kde se oceán a země setkávají - na nejjižnějším cípu Jižní Afriky, pouhých 9 km od moře mezi městečkem Elim a Střelkovým mysem „Cape Agulhas“.

Vína Strandveld jsou unikátní díky jedinečné kombinaci přímořského klimatu, různých druhů půdy, silného větru, mlhy a nízké teploty. Vyrábí se v omezeném množství pouze z těch nejlepších, pečlivě vybraných hroznů a každé víno odráží tento unikátní terroir.

Doplňkové parametry

Kategorie: Strandveld
Druh vína: červené
Množství alkoholu: 14,8%
Obsah cukru: suché
Vinařství: Strandveld
Ročník: 2022
Země: Jižní Afrika
Objem: 0,75 l
Balení: holá láhev