Rulandské modré výběr v balíčku

Kód: 1000431
Neohodnoceno
2 200 Kč
Momentálně nedostupné

Rulandské modré - šest vynikajících vín z vyhlášených vinařských oblastí na Novém Zélandě, v Itálii, v Německu a Rakousku. Porovnejte.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rulandské modré - Pinot Nero - Pinot Noir - šest vynikajících vín v balíčku.

Tři vína z Nového Zélandu, z oblasti Marlboroughvinařství Giesen a Ara,kde vína této odrůdy dosahují nejvyšší intenzity v chuti. Pinot Noir je zde považován za místní nejdůležitější červenou odrůdu.

Tři evropská vína. Z Itálie, z oblasti Alto Adige, vinařství Castelfeder, kde ideální klimatické podmínky umožňují rozvinout potenciál vůní a chutí, které tenká slupka ukrývá. Z největší vinařské oblasti Německa-Rheinhessen, resp. z nejlepšího vinařství tohoto regionu, vinařství Bretz. Dále z Rakouska z oblasti Kremstal, kde rodinné vinařství Malat vyrábí víno již od roku 1722.

Giesen Estate Marlborough Pinot Noir - Giesen, Nový Zéland
Giesen The Brothers Marlborough Pinot Noir - Giesen, NZ
Ara Single Estate Pinot Noir - vinařství Ara, Nový Zéland 
Castelfeder Classic - Pinot Nero Alto Adige "Glener" DOC - Castelfeder, Itálie
Bretz Spätburgunder Réserve - Bretz, Německo
Malat Pinot Noir Classic - Malat, Rakousko 

Rulandské modré víno je velmi starobylá odrůda, která pochází z Francouzského území Burgundska.

Rulandské modré víno patří mezi nejkvalitnější a nejoblíbenější vína. Je oblíbené především pro svou výraznou vůni i chuť a čirou barvu, která má několik červených a oranžových odstínů a pro velmi hladké třísloviny. Zároveň se hodí k mnoha druhům pokrmů. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení