Pinot Bianco TECUM 1,5 l, 2017

Kód: 1000410
Neohodnoceno
Značka: Castelfeder
1 500 Kč
Skladem (2 ks)

Tecum je největší víno vinařství Castelfeder. Toto Tecum 1,5l v dárkovém balení je elegantní a harmonické, úžasně vyvážené s vysokou mineralitou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Objem láhve: 1,5 l
Alkohol 13,5 % obj, kyselinka 5,9 g/l, zbytkový cukr 1,9 g/l
Složení: 100% Rulandské bílé (Pinot Bianco)
Servírovací teplota: 10-14°C
Archivace: 5 a více let

Tecum je největší víno vinařství Castelfeder, které pravidelně získává mimořádné hodnocení (3 skleničky ve vinařském průvodci Gambero Rosso). Takovéto ocenění získala pouze 4 vína této odrůdy v celé Itálii.
"Tecum", latinsky "S tebou", je víno elegantní a harmonické, úžasně vyvážené s vysokou mineralitou. Zářivě světle žlutá barva, květinová a jemně ovocná vůně, dobře strukturované, plné a přesto mladistvě svěží a bezchybně elegantní.

Víno Tecum je výsledkem spolupráce dvou silných osobností v oblasti vinařství - Ivana Giovanett a Massimiliana La Rosa, kteří hledali dokonalou rovnováhu. Tecum respektuje přirozený cyklus révy i samotného vína.

Víno je dodáváno v DÁRKOVÉM BALENÍ, v zajímavém kartonovém obalu, které dodává láhvi na exkluzivitě. Toto speciální víno je plněno pouze do lahví Magnum, aby se ještě více podpořilo zrání v láhvi.

Zajímavost: výška láhve 48cm, zatímco klasická 0,75l láhev měří jen cca 30cm !!!

Oblast Alto Adige je jedna z největších a nejtradičnějších jihotyrolských oblastí, která je proslulá pěstováním bílého vína. Zdejší bílá vína jsou známá pro svou svěžest, šťavnatost a mineralitu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Druh vína
Druh vína: bílé
Množství alkoholu: 13,5%
Obsah cukru: suché
Vinařství: Castelfeder
Ročník: 2017
Země: Itálie
Objem: 0,75 l
Balení: kazeta