Júlia Lindemann Limited Edition 2019

Kód: 1000738
Neohodnoceno
Značka: Plansel
990 Kč
Skladem (6 ks)

Intenzivní aroma tmavého ovoce s květinovými tóny a šťavnatou explozí na patře dodává tomuto víno punc unikátnosti. Víno hutné struktury s dlouhým sametovým závěrem a mimořádně dlouhou dobou archivace až 15let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Objem láhve: 0,75 l
Klasifikace: Vinho Regional Alentejano
Alkohol: 15 % obj, kyselina 5,8 g/l, zbytkový cukr 6,0 g/l 
Složení: 50% Touriga Nacional, 50% Tinta Barroca 
Roční produkce: 3.000 lahví
Archivace: 10-15 let

Červené víno z nejvyšší řady vinařství - Family Estate, které se vyrábí jen v nejlepších letech sklizně a pouze v limitovaném množství.  Mimořádné víno z nejlepších ručně sbíraných hroznů na vinicích nejvyšší kvality. Toto víno bylo vyrobeno na počest Júlie, nejstarší dcery Doriny Lindemann, majitelky vinařství.

Intenzivní granátová barva, výrazné aroma tmavého ovoce a švestek s květinovými tóny. Vytrvalá a plná chuť se šťavnatou explozí na patře dodává tomuto víno punc unikátnosti. Víno hutné struktury s dlouhým  sametovým závěrem díky 15ti měsíční maceraci ve francouzských dubových sudech. Fermentace po dobu 14 dní ve starých vertikálních sudech a zrání dalších 12 měsíců ve francouzských dubových sudech.

Ocenění
• Mundus Vini 2019 - zlatá medaile

Quinta da Plansel je rodinné vinařství založené v roce 1997 Dorinou Lindemann v oblasti Alentejo, 100km východně od Lisabonu. Produkuje nejen pro Portugalsko typická cuvée, ale specialitou jsou také jednoodrůdová vína z typických portugalských odrůd, která skvěle odráží místní terroir.

Doplňkové parametry

Kategorie: Druh vína
Druh vína: červené
Množství alkoholu: 15%
Obsah cukru: suché
Vinařství: Plansel
Ročník: 2019
Země: Portugalsko
Objem: 0,75 l
Balení: holá láhev