Holy Grail Malbec Reserve 2020 Post House

Kód: 4637
Neohodnoceno
Značka: Post House
650 Kč
Skladem (1 ks)

VELKÉ VÍNO tmavě vínové barvy. Plné, dobře vyvážené víno, bohatě vrstvené s chutí tmavého ovoce a s dlouhým přetrvávajícím závěrem. Mimořádné víno s dobou archivace až 12 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Objem láhve: 0,75 l
Alkohol: 14,36 % obj, kyselina 5,0 g/l, zbytkový cukr 1,6 g/l 
Složení: 100% Malbec
Archivace: 10-12 let

Tento Malbec Reserve s vůní třešní, švestek, malin a borůvek byl vyroben s důrazem na detail a extrémně vysokou kvalitu a tak vzniklo mimořádné víno s dobou archivace až 12 let, které rozhodně patří mezi VELKÁ VÍNA.
Komplexní  víno tmavě vínové barvy. Plné víno, dobře vyvážené, bohatě vrstvené s chutí tmavého ovoce a s dlouhým přetrvávajícím závěrem.
Vynikající k tmavému masu, drůbeži a libovému hovězímu masu.

Vinařství Post House sloužilo původně jako pošta a proto mnohá vína nesou název poštovních známek. Holy Grail Malbec Reserve je inspirováno známkou Sir Galahad and Holy Grail . Příběh o Siru Galahadovi a svatém grálu je významnou součástí  legend o králi Artušovi. Je synem Sira Lancelota a Elaine z Corbenic, vychován v klášteře a předurčen k dosažení Svatého Grálu. Podle vyprávění je Galahad ztělesním dokonalosti, čistoty a cnosti mezi rytíři u kulatého stolu. Stejně tak tento Malbec Reserve zaujímá výjimečné místo ve vinařství Post House.

Vinařství Post House se rozkládá na jižních svazích pohoří Helderberg v regionu Stellenbosch, jednoho z nejvýznamnějších vinařských regionů Jižní Afriky. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Druh vína
Druh vína: červené
Množství alkoholu: 14,4%
Obsah cukru: suché
Vinařství: Post House
Ročník: 2020
Země: Jižní Afrika
Objem: 0,75 l
Balení: holá láhev