Groote Post The Old Man's Blend Red 2022

Kód: 4658
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Groote Post
275 Kč
Skladem (>6 ks)

Suché ovocné víno, dobře pitelné a vždy přístupné víno rubínově červené barvy. Ovocné aroma, ve vůni vás přivítají maliny a čerstvé třešně, zatímco na patře ucítíte zralé červené ovoce. Mimořádně vydařený ročník.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Objem láhve: 0,75 l
Alkohol: 14 % obj, kyselina 5,1 g/l, zbytkový cukr 2,5g/l 
Složení: 50% Merlot, 25% Cabernet Sauvignon, 25% Shiraz

Suché ovocné víno, dobře pitelné a vždy přístupné víno rubínově červené barvy. Ovocné aroma, ve vůni vás přivítají maliny a čerstvé třešně, zatímco na patře ucítíte zralé červené ovoce.
Ročník 2023 je fantatický, všechny tři odrůdy byly sklizeny ve své optimální zralosti.  Každá z odrůd zrála odděleně a po 10ti měsících zrání byly smíchány pod pečlivým dohledem "Old Man" Petera Pentze, majitele vinařství.

Groote Post, původně historická farma z 18. století, je nyní vzkvétající vinařství na západním pobřeží Jižní Afriky, 60 km severně od Kapského Města.  Unikátní aspekty jako všudypřítomná slanost, písečné podloží a chladivé klimatické podmínky díky blízkosti Atlantického oceánu přinášejí vynikající hrozny, z kterých jsou vyráběna světově proslulá vína tak, aby odrážela jedinečnost těchto vinic.

Doplňkové parametry

Kategorie: Druh vína
Druh vína: červené
Množství alkoholu: 14%
Obsah cukru: suché
Vinařství: Groote Post
Ročník: 2022
Země: Jižní Afrika
Objem: 0,75 l
Balení: holá láhev