Groote Post 3+3

Kód: 1000672
Neohodnoceno
Značka: Groote Post
2 895 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Balíček obsahuje unikátní mix bílého a červeného vína ze vzkvétajícího vinařství Groote Post na západním pobřeží Jižní Afriky. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balíček obsahuje unikátní mix bílého a červeného vína ze vzkvétajícího vinařství Groote Post na západním pobřeží Jižní Afriky

3x Seasalter Sauvignon Blanc
3x Salt of The Earth

Groote Post byla původně historická farma z 18. století na západním pobřeží Jižní Afriky, 60 km severně od Kapského Města. Unikátní aspekty jako všudypřítomná slanost, písečné podloží a chladivé klimatické podmínky díky blízkosti Atlantického oceánu přinášejí vynikající hrozny, z kterých jsou vyráběna světově proslulá vína tak, aby odrážela jedinečnost těchto vinic.

Vinice jsou umístěny na jižních svazích Kapokbergu v Darling Hills s výhledem na ledový Atlantický oceán. Nadmořská výška vinohradů se pohybuje od 200 m do 450 m nad mořem. Převažující letní jihovýchodní vítr udržuje vinice v teplých letních měsících chladné, díky čemuž  Groote Post sklízí své Sauvignon Blanc o 3 až 4 týdny později než v oblasti Darling a Malmesbury. Půdy jsou hluboké s dobrými vlastnostmi retence vody. Není použito zavlažování a roční srážky průměrně 480 mm ročně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Více druhů, dárkové degustační balíčky
Druh vína: více druhů
Obsah cukru: suché
Vinařství: Groote Post
Země: Jižní Afrika
Balení: set
Položka byla vyprodána…