Groote Post 3+3

Kód: 1000672
Neohodnoceno
2 895 Kč
Skladem (>6 ks)

Balíček obsahuje unikátní mix bílého a červeného vína ze vzkvétajícího vinařství Groote Post na západním pobřeží Jižní Afriky. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balíček obsahuje unikátní mix bílého a červeného vína ze vzkvétajícího vinařství Groote Post na západním pobřeží Jižní Afriky

3x Seasalter Sauvignon Blanc
3x Salt of The Earth

Groote Post byla původně historická farma z 18. století na západním pobřeží Jižní Afriky, 60 km severně od Kapského Města. Unikátní aspekty jako všudypřítomná slanost, písečné podloží a chladivé klimatické podmínky díky blízkosti Atlantického oceánu přinášejí vynikající hrozny, z kterých jsou vyráběna světově proslulá vína tak, aby odrážela jedinečnost těchto vinic.

Vinice jsou umístěny na jižních svazích Kapokbergu v Darling Hills s výhledem na ledový Atlantický oceán. Nadmořská výška vinohradů se pohybuje od 200 m do 450 m nad mořem. Převažující letní jihovýchodní vítr udržuje vinice v teplých letních měsících chladné, díky čemuž  Groote Post sklízí své Sauvignon Blanc o 3 až 4 týdny později než v oblasti Darling a Malmesbury. Půdy jsou hluboké s dobrými vlastnostmi retence vody. Není použito zavlažování a roční srážky průměrně 480 mm ročně.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení