First Sighting Sauvignon Blanc 2023

Kód: 4485
1 hodnocení
Značka: Strandveld
275 Kč
Skladem (>6 ks)

Best Value 2023. Osvěžující víno s aroma tropického a citrusového ovoce. Plná svěží chuť s  bylinkovými tóny buchu. Tato pikantní, živá kombinace je doplněna o typicky výrazné minerální tóny, které vedou ke svěžímu, suchému minerálnímu závěru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Objem láhve: 0,75l
Alkohol: 12,8% obj., kyselina 6,4 g/l, zbytkový cukr 2,7 g/l 
Složení: 90% Sauvignon Blanc, 10% Semillon 
Servírovací teplota: 12°C - 14°C 
Archivace: 6 let 

Nádherně osvěžující víno s aroma tropického a citrusového ovoce. Plná svěží chuť s  bylinkovými tóny buchu. Tato pikantní, živá kombinace je doplněna o typicky výrazné minerální tóny, které vedou ke svěžímu, suchému minerálnímu závěru.

BEST VALUE - Gilbert&Gaillard, International Challenge 2023

Vychutnejte si se všemi mořskými plody, sushi, kuřecím masem, těstovinami, saláty nebo jednoduše samotné jako doprovod k příjemným chvilkám s přáteli a rodinou.

Ocenění
• 90 bodů: Gilbert & Gaillard 2023 Double Gold
• Four Stars/89 bodů: Platter’s by Diners Club 2024
• 89 points: Wine Mag SA Sauvignon Blanc Report 2023
• Bronze Medal: Veritas Awards 2023

First Sighting Wines jsou úžasně pitelná vína, která věrně odráží přímořský terroir. Pomalé zrání dává vínu velkorysou chuť a vznikají tak všestranná vína pro každou příležitost. Tato řada je také oslavou dvou velkých vizionářů a dobrodruhů Bartholomea Diaz a Vasco da Gamy, kteří překonali strach z mořských příšer a bouřlivé vody v okolí rovníku a vydali se do jihovýchodní Asie a Číny, aby přivezli koření cennější než zlato a tak změnili běh dějin.
Se skleničkou vína First Sighting můžete i Vy změnit svět.

Vinařství STRANDVELD - to je tam, kde se oceán a země potkávají - na nejjižnějším cípu Jižní Afriky, pouhých 9 km od moře mezi městečkem Elim a Střelkovým mysem „Cape Agulhas“.

Doplňkové parametry

Kategorie: Strandveld
Druh vína: bílé
Množství alkoholu: 12,8%
Obsah cukru: suché
Vinařství: Strandveld
Ročník: 2023
Země: Jižní Afrika
Objem: 0,75 l
Balení: holá láhev