First Sighting Rosé 2023

Kód: 4486
1 hodnocení
Značka: Strandveld
225 Kč
Skladem (>6 ks)

100% Grenache Rosé s jemnou květinovou vůní. Aroma vodního melounu, okurky a brusinek doprovází plná chuť zralého ovoce. Osvěžující suchý závěr s typickými tóny minerality.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Objem láhve: 0,75l
Alkohol: 13,5% obj., kyselina 5,7 g/l, zbytkový cukr 1,0 g/l 
Složení: 100% Grenache 
Servírovací teplota: 10°C - 12°C 
Archivace: 3 roky 

100% Grenache Rosé s jemnou květinovou vůní. Aroma vodního melounu, okurky a brusinek doprovází plná chuť zralého ovoce. Osvěžující suchý závěr s typickými tóny minerality. Toto nádherné rosé připomíná koláč s jahodami a červeným bobulovitým ovocem.

Dobře vychlazené se hodí k salátům, mořským plodům, sushi, pizze, pstruhům a lososům a všem letním pokrmům. Toto Rosé si užijete kdykoli v dobré společnosti. 

Ocenění
• 91 bodů: Wine Mag SA Rose Report 2023

First Sighting Wines jsou úžasně pitelná vína, která věrně odráží přímořský terroir. Pomalé zrání dává vínu velkorysou chuť a vznikají tak všestranná vína pro každou příležitost. Tato řada je také oslavou dvou velkých vizionářů a dobrodruhů Bartholomea Diaz a Vasco da Gamy, kteří překonali strach z mořských příšer a bouřlivé vody v okolí rovníku a vydali se do jihovýchodní Asie a Číny, aby přivezli koření cennější než zlato a tak změnili běh dějin.
Se skleničkou vína First Sighting můžete i Vy změnit svět.

Vinařství STRANDVELD - to je tam, kde se oceán a země potkávají - na nejjižnějším cípu Jižní Afriky, pouhých 9 km od moře mezi městečkem Elim a Střelkovým mysem „Cape Agulhas“.

Doplňkové parametry

Kategorie: Strandveld
Druh vína: růžové
Množství alkoholu: 13,5%
Obsah cukru: suché
Vinařství: Strandveld
Ročník: 2023
Země: Jižní Afrika
Objem: 0,75 l
Balení: holá láhev