Swanepoel Syrah Rose´ 2022

Kód: 1000722
Neohodnoceno
250 Kč
Skladem (4 ks)

Růžové víno se svěžím aroma červeného ovoce a melounu, které v závěru příjemně doplní aroma limetkové kůry. Řada Swanepoel je mladá a ambiciózní. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Objem láhve: 0,75 l
Složení: 100% Shiraz

Svěží aroma červeného ovoce a melounu, které v závěru příjemně doplní aroma limetkové kůry.

Řada Swanepoel je mladá, odvážná a ambiciózní. Tato vína jsou dílem nejmladšího syna majitelů vinařství Oude -  Dirka, který postupně přebírá vinařství po svých rodičích a je považován za jednoho z největších talentů jihoafrického vinařského cechu.

Hrozny byly ručně sbírány vysoko na svazích nádherného údolí Tulbagh ohraničené ze tří stran impozantním horským masivem. Jižní stranou údolí, která je otevřená, proudí v horkých letních ochlazující jiho-východní vítr. Specifický terroir a ideální klima umožňuje vinařům vyrábět rozmanitá vína excelentní kvality.

Menší rodinné vinařství OUDE leží v údolí Tulbagh, v provincii Western Cape, 120 kilometrů severo-východně od Kapského města. Rozkládá se na místě staré farmy z roku 1850 s úžasným vinným sklepem. Jeho výrazná vína patří k nejlepším v regionu, jsou pikantní, plná, mají charakter a velký potenciál.

Doplňkové parametry

Kategorie: Druh vína
Druh vína: růžové
Množství alkoholu: 12,5%
Obsah cukru: suché
Vinařství: Oude Companies
Ročník: 2022
Země: Jižní Afrika
Objem: 0,75 l
Balení: holá láhev