Côtes du Rhône Séguret TOP balíček

Kód: 1000598
Neohodnoceno
2 015 Kč
Momentálně nedostupné

Balíček obsahuje šest tradičních, dobře vyvážených vín regionálního charakteru z vinařské oblasti údolí řeky Rhony s mimořádně zajímavým cuveé Creation No1.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balíček obsahuje šest tradičních, dobře vyvážených vín regionálního charakteru z vinařské oblasti údolí řeky RhonyZa zmínku rozhodně stojí velmi zajímavé cuveé Creation No1, díky odrůdě Carignan, která poskytuje silná, dobře zbarvená, drsná vína tmavé barvy a specifické vůně připomínající inkoust, švestky a pepř.

Creation No1 Vin de Pays IGT Vaucluse
Côtes du Rhône Villages Séguret Bel Air Red
Côtes du Rhône Villages La Montagne
Côtes du Rhône Villages Séguret
Côtes du Rhône Red
Vin de Pays de Vaucluse Cuveé Mathilde 

Domaine de l’Amandine je tradiční rodinné vinařství, které leží na úpatí malebné vesnice Seguret v údolí řeky Rhony, mezi Mont Ventoux and Dentelles de Montmirail.Toto tradiční, ale dynamické vinařství se 120 akry vinic vyrábí víno již pět generací.
Majitelé Jean-Pierre Verdeau a jeho zeť Alex Suter se osobně podílejí na každé fázi výroby vína. Z vinic průměrného stáří 50 let vznikají dobře vyvážená vína regionálního charakteru, vína plná, ohnivá a kořenitě bohatá. Ta nejlepší vína AOC Côtes du Rhone , Côtes de Rhone Villages Seguret a Vins de Pays de Vaucluse, získala mnoho ocenění.