Júlia Lindemann Limited Edition 2016

Kód: 1000738
Neohodnoceno
990 Kč
Skladem (1 ks)

Intenzivní aroma tmavého ovoce s jemnými tóny pomerančových květů a šťavnatou explozí na patře dodává tomuto víno punc unikátnosti. Víno hutné struktury.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Objem láhve: 0,75 l
Klasifikace: Vinho Regional Alentejano
Alkohol: 15 % obj, kyselina 5,8 g/l, zbytkový cukr 6,0 g/l 
Složení: 50% Touriga Nacional, 50% Tinta Barroca 
Roční produkce: 3.000 lahví

Červené víno z nejvyšší řady vinařství - Family Estate, které se vyrábí jen v nejlepších letech sklizně a pouze v limitovaném množství.  Mimořádné víno z nejlepších ručně sbíraných hroznů na vinicích nejvyšší kvality. Toto víno bylo vyrobeno na počest Júlie, nejstarší dcery Doriny Lindemann, majitelky vinařství.

Intenzivní aroma tmavého ovoce s jemnými tóny pomerančových květů a šťavnatou explozí na patře dodává tomuto víno punc unikátnosti. Víno hutné struktury s dlouhým závěrem díky 15ti měsíční maceraci ve francouzských dubových sudech. Fermentace po dobu 14 dní ve starých vertikálních sudech a zrání dalších 12 měsíců ve francouzských dubových sudech.

Quinta da Plansel je rodinné vinařství založené v roce 1997 Dorinou Lindemann v oblasti Alentejo, 100km východně od Lisabonu. Produkuje nejen pro Portugalsko typická cuvée, ale specialitou jsou také jednoodrůdová vína z typických portugalských odrůd, která skvěle odráží místní terroir.