Dewaltd Heyns

4 položek celkem

Cena

4951985
14951985
Weathered Hands Chenin Blanc 2018
495 Kč

Bohatý a komplexní Chenin Blanc s čerstvou ovocnou chutí. Hrozny pochází z 50 let starých „bush“ vinic v oblasti Swartland.

Kód: 1000665
Weathered Hands Pinotage 2019
695 Kč

Koncentrovaná chuť a vůně tmavého červeného ovoce. Víno typické jihoafrické odrůdy PINOTAGE je skvěle vyvážené a dobře strukturované. 

Kód: 1000666
Weathered Hands Shiraz 2018
795 Kč

Velkorysé víno, které vyniká unikátní rovnováhou intenzity a jemnosti koncentrovaného ovoce a typickým výrazným aroma oblasti Swartland. 

Kód: 1000667
Dewaldt Heyns Pravá Jižní Afrika
1 985 Kč

Balíček obsahuje tři unikátní vína privátní řady Dewaldt Heyns z oblasti Swarland v Jižní Africe. Dewaldt Heyns patří mezi nejvíce oceňované  výrobce Shirazu.

Kód: 1000668

Světový vinař Dewaldt Heyns nabízí ojedinělou a velice limitovanou privátní řadu vín Dewaldt Heyns. Doslova vymazlená vína pochází z 50 let starých bush vinic v údolí Paardeberg v oblasti Swartland v Jižní Africe.

Dewaldt Heyns – Cape Winemakers’ Guild Member (člen cechu vinařů) a jeden z nejvíce uznávaných a oceňovaných výrobců Shirazu Jižní Afriky vyrábí víno pod svou soukromou značkou od roku 2006.

Jeho  Shiraz byl vybrán na aukci Cape Winemakers Guild Auction v roce 2008 a 2009 a tím se potvrdila jeho reputace výrobce Shirazu světové třídy s unikátním jihoafrickým charakterem.

Dewaldt  vyrábí víno z hroznů vinic, které zasadil jeho děda a kde si hrával jako malé dítě. Jeho velkým snem bylo vyrobit víno, které bude odrazem jeho vlastního života na vinicích a které dokonale vystihne unikátní charakter oblasti Swartland.

Později pod svým jménem začal vyrábět i Chenin Blanc a Pinotage. A přesto, že vše vyrábí jen v malém až velmi malém množství a v limitovaných edicích, my máme tu čest prodávat vína s jeho jménem, se jménem světově uznávaného výrobce vína – DEWALDT HEYNS.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení