Côtes du Rhône Red 2020

Kód: 1000216
1 hodnocení
250 Kč
Skladem (3 ks)

Svěží aromatické víno s kulatým závěrem. Intenzivní červená barva s fialovými odlesky. Svěží, plné a kulaté s aroma bobulovitého ovoce a koření.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Objem láhve: 0,75 l
Alkohol: 14 % obj.
Složení: Grenache, Syrah
Servírovací teplota: 18-20°C
Půda: jílovito-vápenitá

Svěží aromatické víno s kulatým závěrem. Intenzivní červená barva s fialovými odlesky. Svěží, plné a kulaté víno s aroma bobulovitého ovoce. Na patře jemné töny koření a lékořice s dotekem černých oliv. Sametové třísloviny.

Svěží aromatické víno s kulatým závěrem. Intenzivní červená barva s fialovými odlesky. Svěží, plné a kulaté víno s aroma bobulovitého ovoce. Na patře jemné tóny koření a lékořice s dotekem černých oliv. Sametové třísloviny.

Ocenění
• 2019 Concours des Grands Vins de France Macon 2021 - Stříbrná medaile
• 2018 Concours Général agricole de Paris 2019 - Zlatá medaile
• 2014 Gilbert and Gaillard - Zlatá medaile
• 2013 Gilbert and Gaillard - Zlatá medaile

Domaine de l’Amandine je tradiční rodinné vinařství, které leží na úpatí malebné vesnice Seguret v údolí řeky Rhony. Majitelé Jean-Pierre Verdeau a jeho zeť Alex Suter se osobně podílejí na každé fázi výroby vína. A díky jejich pečlivosti a důrazu na detail vznikají dobře vyvážená vína regionálního charakteru. Hrozny z vinic o průměrném stáří 50 let dávají ta nejlepší vína AOC Côtes du Rhone , Côtes de Rhone Villages Seguret a Vins de Pays de Vaucluse.

Doplňkové parametry

Kategorie: Druh vína
Druh vína: červené
Množství alkoholu: 14%
Obsah cukru: suché
Vinařství: Domaine de l'Amandine
Ročník: 2020
Země: Francie
Objem: 0,75 l
Balení: holá láhev