Velká Vína    Domů   Jak nakupovat   O nás    Napište nám    Nákupní řád    Přihlásit  
široký výběr kvalitních vín z celého světa
. .

Zrušit vybraná kritéria
Skip Navigation Links.

   


12

250 Kč
Flan de fresas, pinotage rosé Kategorie: Jižní Afrika > Růžové > do 400 Kč > Pinotage
Katalogové číslo: 683
Výrobce: Mooiplaas

Objem láhve: 0,75l
Alkohol: 12,5% Vol., kyselina 5,2 g/l, zbytkový cukr 2,0 g/l 
Složení: 100% Pinotage

Flan de fresas je víno lososové barvy. V chuti a vůni dominují čerstvé jahody a jemná kyselinka dodává svěžest. Víno je živé, na patře čisté s dobrým závěrem. Odrůda pinotage často dokáže vytvořit nádherné rosé, čehož je tento flan de fresas  jasným důkazem. Je to skvělé letní svěží víno.

Flan de fresas patří do řady The Bery Ensemble vinařství Mooiplaas v oblasti Stellenbosch. Cílem této řady je nabídnout kvalitní víno za rozumnou cenu, kdy již z etikety je možné vyčíst zajímavý profil chutí.250 Kč
Grano de Café, coffee pinotage Kategorie: Jižní Afrika > Červené > do 400 Kč > Pinotage
Katalogové číslo: 616
Výrobce: Mooiplaas

Objem láhve: 0,75l
Alkohol: 14,0% Vol., kyselina 5,3 g/l, zbytkový cukr 2,8 g/l 
Složení: 100% Pinotage

Grano de Café je víno tmavě vínové barvy s vůní moka. Cílem bylo vytvořit víno z tmavého ovoce s přidanou chutí pražených kávových zrn. A to se povedlo. Víno je plné tříslovin, ale tyto třísloviny jsou jemné a hedvábné a dobře integrované. Chuť je plná a překvapivě komplexní na tak mladé víno. 
„Jakmile jednou ochutnáš, není snadné zapomenout.“

Grano de Café patří do řady The Bery Ensemble vinařství Mooiplaas v oblasti Stellenbosch. Cílem této řady je nabídnout kvalitní víno za rozumnou cenu, kdy již z etikety je možné vyčíst zajímavý profil chutí.595 Kč
Missing Virgin 2018 Post House Kategorie: Jižní Afrika > Červené > mezi 400 Kč - 600 Kč > Pinotage
Katalogové číslo: 516
Výrobce: Post House

Objem láhve: 0,75l
Alkohol: 15,5% obj., kyselina 4,9 g/l, zbytkový cukr 2,2 g/l 
Složení: 70 % Pinotage , 30 % Petit Verdot
Archivace: 8 let 

Spojením odrůd Pinotage a Petit Verdot vzniklo víno intenzivní namodralé barvy. Bohaté víno s plným tělem. Syté, ale i přesto jemné třísloviny a dlouhý živý závěr. Vůně skořice, borůvek a ovocného koláče. Víno zrálo podobu 21 měsíců v 225 litrových dubových sudech.

Název vína „Missing Virgin“ odkazuje na chybu tisku známky Virgin Island, kde byla vynechána (missing) postava panny (virgin). Tato známka je pojmenována po Svaté Uršule, která byla mučednicí někdy mezi třetím a pátým stoletím před naším letopočtem. Narodila se v Británii a odmítla se vdát za pohanského krále. Domníváme se, že byla umučena za svoji víru spolu s 10.000 pannami v německém Kolíně nad Rýnem. Kryštof Kolumbus pojmenoval na její počest ostrovy, na které dorazil v době jejího svátku - Panenské ostrovy. 

Vinařství Post House se rozkládá na jižních svazích pohoří Helderberg v regionu Stellenbosch, jednoho z nejvýznamnějších vinařských regionů Jižní Afriky. 450 Kč
Mooiplaas Pinotage 2017 Kategorie: Jižní Afrika > Červené > mezi 400 Kč - 600 Kč > Pinotage
Katalogové číslo: 614
Výrobce: Mooiplaas

Objem láhve: 0,75l
Alkohol: 13,5% Vol., kyselina 5,8 g/l, zbytkový cukr 1,3 g/l 
Složení: 87.5% Pinotage, 12.5% Cabernet Sauvignon
Archivace: 10 - 20 let

Kulaté víno s plným tělem a se sametovou tříslovinou. Dobře vyvážené. Chuť je bohatá a plná s dlouhým závěrem. BUSH vine je něco unikátního. Jedná se o pěstování vína na malých keřích bez opory, jehož výnosy jsou mnohem nižší, bobule menší, avšak chuť je výrazně koncentrovanější.
Tmavě vínová barva, vůně švestek, která je typická pro jedinečnou jihoafrickou odrůdu. 12.5% Cabernet Sauvignon přidává vínu strukturu a jemnou, i když důležitou, tříslovinu z dubového sudu. Víno je jemné, šťavnaté a přístupné. Je vynikající již nyní, ale během dalších 10-20 let, při zachování struktury a koncentrace, by se mělo rozvinout.
Vinice se nachází na východních svazích Bottelary Hills v oblasti Stellenbosch v nadmořské výšce 250 metrů, kde pofukuje chladný vítr od Atlantiku. 

Ocenění: Michelangelo Gold

Pinotage patří do řady Classic vinařství Mooiplaas v oblasti Stellenbosch. Je to řada prémiových vín, které se vyrábí klasickou metodou – přírodní kvasnice, přirozená fermentace, světelná filtrace a zrání v malých dubových sudech. Jsou to vína autentická, elegantní, dobře vyvážená a strukturovaná, živé a plné chuti, plně odrážející terroir a ročník sklizně.
Hlavní vinař Louis Roos, syn majitele vinařství, věří, že pouze nejlepší hrozny z nejlepších vinic s minimálním zásahem do výroby mohou přinést vína osobitá a výrazná.
350 Kč
Pinotage 2017 OUDE Kategorie: Jižní Afrika > Červené > mezi 400 Kč - 600 Kč > Pinotage
Katalogové číslo: 578
Výrobce: Oude Companies

Objem láhve: 0,75l
Alkohol: 14,5% Vol.
Složení: 100% Pinotage

Plné kulaté víno s intenzivní vůní švestek, kávy a tmavé čokolády. Chuť je svěží, jemná s velmi živou kyselinkou a zralými taniny.

Menší rodinné vinařství OUDE leží v údolí Tulbagh, v provincii Western Cape, 120 kilometrů severo-východně od Kapského města. Rozkládá se na místě staré farmy z roku 1850 s úžasným vinným sklepem. Jeho výrazná vína patří k nejlepším v regionu, jsou pikantní, plná, mají charakter a velký potenciál.395 Kč
Swanepoel Red Pinotage 2018 Kategorie: Jižní Afrika > Červené > do 400 Kč > Pinotage
Katalogové číslo: 723
Výrobce: Oude Companies

Objem láhve: 0,75l
Alkohol: 14,5 % Vol. 
Složení: 100% Pinotage

Svěží aroma červeného ovoce, jemná kyselinka a dlouhý závěr.

Řada Swanepoel je mladá, odvážná a ambiciózní. Tato vína jsou dílem nejmladšího syna majitelů vinařství Dirka, který postupně přebírá vinařství po svých rodičích a je považován za jednoho z největších talentů jihoafrického vinařského cechu.

Hrozny byly ručně sbírány vysoko na svazích nádherného údolí Tulbagh ohraničené ze tří stran impozantním horským masivem. Jižní stranou údolí, která je otevřená, proudí v horkých letních ochlazující jihovýchodní vítr. Specifický terroir a ideální klima umožňuje vinařům vyrábět rozmanitá vína excelentní kvality.

Menší rodinné vinařství OUDE leží v údolí Tulbagh, v provincii Western Cape, 120 kilometrů severo-východně od Kapského města. Rozkládá se na místě staré farmy z roku 1850 s úžasným vinným sklepem. Jeho výrazná vína patří k nejlepším v regionu, jsou pikantní, plná, mají charakter a velký potenciál.
595 Kč
Swanepoel White Pinotage 2019 Kategorie: Jižní Afrika > Bílé > mezi 400 Kč - 600 Kč > Pinotage
Katalogové číslo: 724
Výrobce: Oude Companies

Objem láhve: 0,75l 
Složení: 100% Pinotage

Toto víno je skutečným důkazem všestrannosti kultovní odrůdy Pinotage. Aroma bílé hrušky a broskví.

Bílá Pinotage je absolutní světová rarita, kterou si troufne vyrobit jen několik málo vinařů na světě.

Řada Swanepoel je mladá, odvážná a ambiciózní. Tato vína jsou dílem nejmladšího syna majitelů vinařství Dirka, který postupně přebírá vinařství po svých rodičích a je považován za jednoho z největších talentů jihoafrického vinařského cechu.

Hrozny byly ručně sbírány vysoko na svazích nádherného údolí Tulbagh ohraničené ze tří stran impozantním horským masivem. Jižní stranou údolí, která je otevřená, proudí v horkých letních ochlazující jiho-východní vítr. Specifický terroir a ideální klima umožňuje vinařům vyrábět rozmanitá vína excelentní kvality.

Menší rodinné vinařství OUDE leží v údolí Tulbagh, v provincii Western Cape, 120 kilometrů severo-východně od Kapského města. Rozkládá se na místě staré farmy z roku 1850 s úžasným vinným sklepem. Jeho výrazná vína patří k nejlepším v regionu, jsou pikantní, plná, mají charakter a velký potenciál.

POZOR! POSLEDNÍ LÁHEV! TAK NEVÁHEJTE!
695 Kč
Weathered Hands Pinotage 2014 Kategorie: Jižní Afrika > Červené > nad 600 Kč > Pinotage > Dewaldt Heyns
Katalogové číslo: 666
Výrobce: Dewaldt Heyns

Objem láhve: 0,75l
Složení: 100% Pinotage

Koncentrovaná chuť a vůně tmavého červeného ovoce. Víno typické místní odrůdy zrálo 18 měsíců v novém francouzském sudu a díky tomu je skvěle vyvážené a dobře strukturované. 

Tato limitovaná Pinotage pochází z 50 let starých vinic v oblasti Swartland. Majitel vinařství Dewaldt Heyns je přední jihoafrický vinař, jehož životním snem bylo vytvořit Pinotage, která by odrážela jeho osobitý styl, a to se mu v této láhvi splnilo.

Prémiová Swartland Pinotage se vyrábí v malých sériích pod soukromou značkou Dewaldt Heyns - Cape Winemakers’ Guild Member (člena cechu vinařů) a „syna“ Swartlandu.1985 Kč
Dewaldt Heyns Pravá Jižní Afrika Kategorie: Jižní Afrika > Bílé > Červené > mezi 400 Kč - 600 Kč > nad 600 Kč > Chenin Blanc > Pinotage > Shiraz > Dewaldt Heyns > MIX > Vše
Katalogové číslo: 668
Výrobce: Dewaldt Heyns

Balíček obsahuje tři unikátní vína privátní řady Dewadt Heyns z oblasti Swarland v Jižní Africe.

Weathered Hands Chenin Blanc
Weathered Hands Pinotage
Weathered Hands Shiraz

Dewaldt Heyns – Cape Winemakers’ Guild Member (člen cechu vinařů) a jeden z nejvíce uznávaných a oceňovaných výrobců Shirazu Jižní Afriky vyrábí víno pod svou soukromou značkou od roku 2006. Jeho  Shiraz byl vybrán na aukci Cape Winemakers Guild Auction v roce 2008 a 2009 a tím se potvrdila jeho reputace jako výrobce Shirazu světové třídy s unikátním jihoafrickým charakterem. Později pod svým jménem začal vyrábět i Chenin Blanc a Pinotage

Dewaldt  vyrábí víno z hroznů vinic, které zasadil jeho děda a kde si hrával jako malé dítě. Jeho velkým snem bylo vyrobit víno, které bude odrazem jeho vlastního života na vinicích a které dokonale vystihne unikátní charakter oblasti Swartland.

A přesto, že vše vyrábí jen v malém až velmi malém množství a v limitovaných edicích, my máme tu čest prodávat vína s jeho jménem, se jménem světově uznávaného výrobce vína – DEWALDT HEYNS.
2190 Kč
OUDE balíček "Otec a syn" Kategorie: Jižní Afrika > Bílé > Červené > Růžové > do 400 Kč > mezi 400 Kč - 600 Kč > Cabernet Sauvignon > Mourvèdre > Pinotage > Shiraz > MIX > Vše
Katalogové číslo: 730
Výrobce: Oude Companies

Balíček obsahuje šest výrazných vín z údolí Tulbach v Jižní Africe s intenzivním aroma Fynbos a Buchu, která jednoznačně odráží svůj terroir.

Tři vína OUDE jsou výsledkem otce majitele vinařství, zatímco řada Swanepoel  jsou dílem nejmladšího syna majitele - Dirka, který postupně přebírá vinařství po svých rodičích a je považován za jednoho z největších talentů jihoafrického vinařského cechuMůžete tak porovnat typickou Pinotage od dvou generací a rozhodně stojí za zmínku bílá Pinotage, což je absolutní světová rarita.

Pinotage OUDE
The Buchu Trail OUDE
Cabernet Sauvignon OUDE
Swanepoel White Pinotage
Swanepoel Syrah Rosé
Swanepoel Red Pinotage 

Menší rodinné vinařství OUDE leží v údolí Tulbagh, v provincii Western Cape, 120 kilometrů severo-východně od Kapského města. Rozkládá se na místě staré farmy z roku 1850 s úžasným vinným sklepem. Jeho výrazná vína patří k nejlepším v regionu, jsou pikantní, plná, mají charakter a velký potenciál.12
   
Příjemce:
Vaše jméno:
Váš email:
Předmět:
Zpráva:

Prázdný košík
Info Vážení návštěvníci, z důvodů zachování nízké ceny a bezplatné dopravy omezujeme minimální počet objednaných lahví na 6 kusů. Do splnění tohoto kritéria vám chybí 6 kusů dalších lahví Celková cena: 0 Kč
Celkový počet: 0 ks
   


Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.

Ano

Ne

Copyright(C) European MultiMedia Communication - EMMC, a.s. 2010Jak nakupovat

Výběr zboží

 • Seznam zboží k zobrazení můžete ovlivnit výběrem správných kritérií v levém sloupci.
 • Případně můžete využít zvýhodněných nabídek přímo na titulní stránce.
 • V obou případech vložíte vybrané zboží do košíku kliknutím na symbol nákupního košíku v červeném poli.Ikonka
 • Po stisknutí symbolu nákupního košíku dojde k vložení jednoho kusu vybraného zboží. Požadovaný počet lze změnit v nákupním košíku, který je zastoupen symbolem žlutého drátěného koše v pravém horním rohu stránky.Ikonka Pro změnu počtu nejprve vložím do příslušného okénka požadovaný počet, který potvrdím stiskem tlačítka "Aktualizovat počet"
 • V nákupním košíku lze zboží taktéž mazat pomocí zaškrtnutí okénka v levém sloupci a potvrzením volby stiskem tlačítka "Vymazat položky"

Vytvoření objednávky

 • Minimální celkový počet kusů objednaného vína musí být 6 kusů. V opačném případě nelze pokračovat do pokladny k ukončení objednávky.

 • V pokladně je nutné zadat přihlašovací údaje a to jedním ze dvou způsobů.

 • Nakupuji-li zde poprvé je nutné se zaregistrovat zadáním celého jména, emailu a telefonního čísla. Volitelně lze zadat i heslo pro pozdější přístup k historii objednávek. Není-li heslo zadáno, není uživatel uložen v databázi a je nutné tyto údaje při pozdější opakované návštěve opět zadat.

 • Mám-li platný účet i s heslem, lze při opakovaném přístupu použít zaregistrovaná email a heslo.

 • Po úspěšném přihlášení lze zadat doplňující údaje do poznámky, případně i slevový kupón, vlastníte-li. Do poznámky taktéž zadáte doručovací adresu, není-li požadovaná adresa zobrazena níže v zašrtávacím "stromu".

 • Najdu-li blízkou adresu v zaškrtávacím "stromu", vyberu jednu i více adres a objednávku potvrdím stiskem tlačítka "Odeslat objednávku"

Informace o objednávce

 • Po odeslání objednávky dojde k zaslání potvrzovacího emailu. V nejbližších dnech budete kontaktováni ohledně doručení objednávky.

Dotazy

 • Veškeré dotazy týkající se tohoto eshopu směřujte, prosím, na email peceny@emmc.cz

European MultiMedia Communication – EMMC, a.s.


Patium Zbraslav, Žitavského 496, 15600 Praha 5 
IČO: 28205090, DIČ: CZ28205090
GSM: +420605203010
E-mail: info@emmc.cz


Ing. Martin Dybal - Předseda představenstva
   +420 602 394 730, dybal@emmc.cz

Ing. Michal Andronikov - Místopředseda představenstva
   +420 602 216 486, andronikov@emmc.cz

Mgr. Vladimír Pečený - ICT Manager & Komunikace
   +420 777 134 246, peceny@emmc.cz

   
Vaše jméno:
Váš email:
Zpráva:

1. Všeobecná ustanovení

a) Kupující učiněním objednávky akceptuje Obchodní podmínky pro dodávky zboží vyhlášené prodávajícím a potvrzuje, že je osobou starší 18ti let. Vztahy kupujícího a prodávajícího se řídí těmito obchodními podmínkami, které jsou pro obě strany závazné, pokud není ve smlouvě stanoveno výslovně něco jiného. Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího (firmy European MultiMedia Communication - EMMC a.s.) a jeho zákazníků (kupujících) a ve svém aktuálním znění tvoří obsah kupní smlouvy (o dodávce zboží), resp. je její nedílnou součástí.

 

b) Není-li mezi účastníky sjednána trvalá kupní smlouva v písemné formě, dodá prodávající zboží na základě elektronické objednávky a specifikace zákazníka (objednávky doručené prostřednictvím elektronické pošty) na formuláři, který je k dispozici při první registraci zákazníka v internetovém obchodě.

2. Předmět smlouvy

Předmětem smlouvy jsou pouze položky výslovně uvedené v kupní smlouvě - objednávce (dále jen zboží). Váhy, rozměry, kapacita, ceny, výkony, ilustrační obrázky a ostatní údaje obsažené na WWW stránkách European MultiMedia Communication - EMMC a.s., katalozích,  prospektech a jiných tiskovinách jsou nezávaznými údaji, pokud nebyly ve smlouvě výslovně uvedeny jako závazné. European MultiMedia Communication - EMMC a.s. (dále jen prodávající) se zavazuje, že bude svým odběratelům dodávat:
- bezvadné zboží v souladu se specifikací nebo s vlastnostmi obvyklými pro daný druh zboží
- vyhovující normám, předpisům a nařízením platným na území ČR
- vybavené českými návody k obsluze, záručními listy a seznamy pozáručních opraven, je-li to pro daný druh zboží obvyklé

 

3. Objednání zboží, uzavření smlouvy

a) Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů a náležitostí. Objednávka je návrhem kupní smlouvy. K uzavření kupní smlouvy se vyžaduje formální potvrzení objednávky. Smlouva pak vzniká samotným dodáním zboží. Prodávající si může v jednotlivém zejména cenově náročnějším případě vyhradit vznik smlouvy potvrzením objednávky.

b) Prodávající je v závislosti na charakteru obchodu (množství zboží, výše ceny, náklady na přepravu, vzdálenosti apod..), vždy oprávněn žádat kupujícího o autorizaci objednávky vhodným způsobem, např. telefonicky či písemně. Odmítne-li prodávající objednávku požadovaným způsobem autorizovat, považuje se objednávka za neplatnou.

c) Je-li mezi účastníky uzavřena dlouhodobá rámcová písemná kupní smlouva, elektronická objednávka uzavřenou smlouvu blíže specifikuje a konkretizuje a je její nedílnou součástí.

d) Trvalí zákazníci s nimiž je uzavřena písemná kupní smlouva požívají výhod sjednaných při podepisování smlouvy, resp. jednostranně nabízených prodávajícím po uzavření smlouvy na jeho internetové stránce.

4. Cena a placení

Nabídkové ceny uvedené na WWW stránkách European MultiMedia Communication - EMMC a.s. jsou platné v okamžiku potvrzení objednávky. Ceny uvedené v tištěném ceníku jsou platné do vydání nového ceníku. Prodávající si vyhrazuje právo tiskových chyb a změny cen, v případě změny peněžních kurzů, výrazném nárůstu inflace nebo při výrazných změnách dodavatelských podmínek u výrobců a ostatních dodavatelů zboží. Kupní cena bude považována za zaplacenou teprve připsáním celé kupní ceny za samostatnou část dodávky na běžný účet prodávajícího. V případě nedodržení jakékoliv platební lhůty je kupující povinen zaplatit prodávajícímu poplatky z prodlení z hodnoty včas nezaplacené částky ve výši 0,1 % za každý den prodlení. Prodávající si vyhrazuje vlastnické právo ke zboží až do úplného zaplacení kupní ceny.

Faktura vystavená na základě kupní smlouvy mezi prodávajícím a kupujícím je současně daňovým dokladem. Převzetí zboží kupujícím je zásadně možné až po jeho úplném zaplacení, pokud není dohodnuto jinak.

K ceně zboží je připočítána cena dopravy.

Zákon o DPH Hlava III § 9 odst.1 písmeno a)

Zdanitelné plnění se považuje za uskutečněné při prodeji zboží podle kupní smlouvy dnem dodání, v ostatních případech dnem převzetí nebo zaplacením zboží, a to tím dnem, který nastane dříve, pokud tento zákon nestanoví jinak.

“Den dodání zboží” dle obchodního zákoníku: Hlava II, oddíl 2, § 412 odst. 1

Není-li prodávající povinen podle smlouvy dodat zboží v určitém místě, uskutečňuje se dodání zboží jeho předání prvnímu dopravci k přepravě pro kupujícího, jestliže smlouva stanoví odeslání zboží prodávajícím.

5. Dodací lhůta

Dodací lhůta začíná běžet ode dne obdržení závazné objednávky za podmínky obdržení všech podkladů, které jsou nutné pro včasné vyřízení dodávky. V případě, že zboží je na skladě, zavazuje se prodávající je vyexpedovat nebo předat dopravci do 5 pracovních dnů. Dodací lhůta bude přiměřeně k okolnostem prodloužena, jestliže zpoždění je způsobeno vyšší mocí nebo okolnostmi nezaviněnými prodávajícím.

Většina zboží je převážně stále na skladě. Někteří výrobci ale neoznámí včas výpadek výroby či zpoždění dodávek. Jedná-li se o důležitou objednávku, vyžádá si kupující od prodávajícího písemné potvrzení objednávky. V případě, že objednané zboží nebude na skladě nebo je nebude možné dodat přepravci do 5 dnů, oznámí prodávající předpokládaný termín dodání nebo nabídne jiný srovnatelný výrobek. V tom případě si však vyžádá odsouhlasení kupujícího. Dodací lhůta se považuje za splněnou včas, jestliže zboží bude připraveno v místě plnění k předání nejpozději poslední den sjednané nebo dodatečně sjednané dodací lhůty. Není-li prodávající schopen do 30 kalendářních dní odeslat zboží odběrateli (předat k přepravě prvnímu přepravci), je povinen vrátit bez zbytečného odkladu veškeré finanční prostředky vynaložené odběratelem k aktuální objednávce - kupní smlouvě na jeho účet.

6. Dopravní podmínky, poštovné

Přehled možných způsobů doručení zásilek a jejich ceny pro:

Osobní předání zboží 0 Kč

Zboží bude po dohodě dovezeno k nejbližšímu WiDi zařízení ve Vašem okolí.

Doručení mimo míst, kde jsou umístěné zařízení WIDI 100,- Kč (poštovné balné)

Dodací lhůta je do 3 pracovních dnů od předání zásilky přepravci. Kupující je povinen zboží od přepravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalů, počet balíků a v případě jakýchkoliv závad neprodleně oznámit přepravci. Faktura a daňový doklad jsou pak přiloženy v označeném balíku.

7. Záruka, servis

Záruční doba začíná běžet ode dne předání zboží kupujícímu nebo konečnému uživateli při prodeji. Prodávající poskytuje záruku za jakost a úplnost dodávky. Zboží je dodáváno se zárukou minimálně 24 měsíců. Zjistí-li kupující při převzetí zboží vady, musí tyto skutečnosti sdělit vždy písemně a doporučeně, bez zbytečného odkladu , nejpozději však do 3 dnů od převzetí zboží.

Reklamační list musí obsahovat datum dodání zboží, název výrobku, reklamované množství, popis závady a návrh na vyřízení reklamace. Prodávající je povinen vyjádřit se k reklamaci do 10 dnů ode dne jejího obdržení.

8. Závěrečná ustanovení

Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetové stránce prodávajícího v den odeslání elektronické objednávky tehdy, není-li mezi účastníky písemně dohodnuto něco jiného. Při trvalém smluvním vztahu (je-li písemně uzavřena rámcová kupní smlouva) má kupující právo odstoupit od smlouvy, dojde-li po podpisu smlouvy k podstatné změně podmínek. Odešle-li objednávku po dni, v němž došlo ke změně podmínek, platí, že se změnou souhlasí. Odstoupení je účinné okamžikem jeho doručení prodávajícímu, nevztahuje se však na zásilku již předanou dopravci. Odesláním elektronické objednávky kupující bez výhrad akceptuje veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, jakož i v den odeslání objednávky platnou výši ceny objednaného zboží ( včetně příp. expedičních a dopravních nákladů) uvedenou v ceníku na internetové stránce, nebude-li v konkrétním případe prokazatelně dohodnuto jinak. Odeslanou objednávkou (návrhem kupní smlouvy) je kupující po dobu stanovenou k dodání zboží neodvolatelně vázán. Účastníci se výslovně ve smyslu ust. § 262 odstavec 1 obchodního zákona dohodli, že není-li podmínkami výslovně stanoveno jinak řídí se jejich práva a povinnosti obchodním zákoníkem, zejména jeho ust. § 409 a násl..